Saipa nauraa kun Kape maistoi Martinan juustokeittoa, tämä on palanut, tee uusi, ei se sit onnistunut siinäkään, noin yksinkertaisessa asiassa.
Martina poltti juustokeiton pohjaan
Anonyymi-ap
18386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Vainoaja toistaa itseään ja kuinka monetta kertaa? Ei näytä muistavan mitään!
Mut joo, kuinka mones aloitus tämä olikaan Martinan vainoajalta? Ihan turhanpäistä sairaalta ihmiseltä! Tuollahan toisessa ketjussa kyllä jo tiedettiin, et vainoaja on hoidossa ollut ja on sitä varmaan vieläkin!
NÄITÄ MARTINA KETJUJA EI KANNATA KENENKÄÄN JATKAA, vainoajan kirjoitukset menevät eteenpäin!
Jaa oot tiennyt taas toisessakin ketjussa...
JUURI NÄIN.
ÄLÄ SIIS KOKO AJAN JATKA.
Tekevälle sattuu. Ihminen joka laittaa päivittäin ruokaa, niin joskus vain ei täysin onnistu. Tämä ilkkuja ei ilmeisesti laita ruokaa, kun ei käsittänyt sitä, että kaikille kokeille sattuu ja tapahtuu. Ilkeä ihminen kenen ainoa hupi on ilkkua ja pilkata Martinaa, siihen sen aika menee eikä muuta teekään.
Todellakin, emme enää liity keskusteluun, siinäpä yksin keskustelee.
Te ette liity keskusteluun, ketkä te? Pääsette helposti pois julkisuudesta kun lopetatte tyrkyttämisen mutta sen päivän kun näkisi...
Mun mielestä Martinan kokemattomuus/huolimattomuus kokkina kyllä näkyi siinä proteiiniomenapaistoksessa. Sehän maisteli välillä ja jatkoi sekoittamista samalla lusikalla. Ihan perushygieniaa. Tekeekö joka päivä ruokaa? Oletko varma vai perustuuko se Martinan luomaan mielikuvaan?
Kyllähän siiderskä olisi hehkuttanut ohjelmaa etukäteen jos Martta olisi pärjännyt. Nyt oli hissukseen.
Se on varmasti sellainen henkilö jonka kanssa Martinan vainoaja haluaisi päästä jonkinlaiseen kontaktiin?
Ainakin hirveä kateellisuus ja jopa katkeruus tulee esille Martinan vainoajan kirjoituksista tuota henkilöä kohtaan, kuka sitten lieneekin.
Kyseessä täytyy olla kaunis ja hyvin menestynyt henkilö, koska noin kovasti kadehtitaan.
Kadehtiiko yhtä paljon kuin Martinaa? Vai voiko enempää edes kadehtia kuin Martinan vainoaja kadehtii Martinaa?
Se varmaan tarkoittaa Eskoa tuolla?
Miksi otat mitään kantaa asiaan jos et kerta edes tiedä Siiderskää, buaaaah...
Jollakin on päähänpinttymä jostain vainoajasta. Sitä hokee viestistä toiseen, päivästä toiseen ja varmaan vuodesta toiseenkin. Näkee varmaan vainoajia unissaankin.
Marttiinan sometiimi on hurjana, joten toivottavasti saavat palkkaa vainoojaspämmäyksistään.
Kenties jopa vapaaliput idolinsa ilmaisjuoksutapahtumiin?
Mutta rosolli onnistui ja oli oma kaunis itsensä.
Joo kaunis oli rosolli, ihan itsensä näköinen.
Martinan bravuuri eli nakit ja ranskalaiset ovat seuraavan jakson tähtiannos.