Jokos ootte ruvennu pakkaamaan reppujanne? Sievin jalkineita ja kolmiraita verkkareita. Seuraavien vaalien jälkeen tuli lähtö oppositioon. Ja sitä "mahtipontista" elämää kestää 8 vuotta.
Olevinaan "porvarit" katumaastureilla ajelijat saavat nyt maistella omaa lääkettään. Ministeriaitossa ei nähdä valehtelijoita, eikä lasten hätyyttelijöitä. Onneksi.!! Vitut...taako...? "smile"
Olevinaan "porvarit" katumaastureilla ajelijat saavat nyt maistella omaa lääkettään. Ministeriaitossa ei nähdä valehtelijoita, eikä lasten hätyyttelijöitä. Onneksi.!! Vitut...taako...? "smile"
Vastaukset 11
Vanhimmat
8 vuotta, nyt annoit Persuille liian hyvän tulevaisuuden kuvan.
Vasemmistoliiton mikä se on kansanedustaja nainen ajaa s-mersulla ja hänellä on useita omistusasunto ja kuten Harakalla.
20:29:19 No.. Säälin vähän niitä kummiskin. Lainaten jonkun kuuluisimman sanoja. "He eivät tienneet, mitä tekivät"
Harakka ja rahaa tulee tilille.. köyhien ystävä,Ylen poikia,sosialismi ei petä omiaan.
Tulen teille 24.12
Keitä lihakeitto valmiiksi
Putin
Rydillä oli vakituinen tyttöystävä tai oliko jopa kihlattu linnan juhlissa ?
Pakko olla bimbo.
Ei persuilla ole varaa Sievin jalkineisiin .
Noh, mitä kuvittelet.
Moni Persu on meidän elätteinä kovalla hinnalla vuosia.
Sopeutus eläkkeellä, paitsi Purra, hän loikaa Kokoomukseen rajun vaali tappion jälkeen.
Ei edes oppositioon vaan kokonaan pois eduskunnasta!
Hakaniemeen valtioneuvosto!
Pakkohan ne on elättää jotenkin. Ei niistä ole enää eduskuntaan, muuks, kun pelleks vaan kaiken kansan eteen. Ja nyt ne maksaa, nää pellet valtiolle, kun maksetaan niille sopeutumisrahaa ihan turhan takia. Kyllä jämpti on niin.!!