onko mahdollista seksi seura? Esim FWB
Vantaalla 30v aasialainen mies
Anonyymi-ap
193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Daa daa hiu hau sing don.
Korjaan lisään edelliseen tämän -
TIEDOTUS!
Tässä on sinulle vapaa, omasta mielestäni mukava, rehellinen, luotettava, rauhallinen setä kerta palstalla muuta huudellaan !
Tykkään seksistä ja muista mukavista asioista poikien ja muidenkkn kanssa minun harrastuksiin kuuluu esimerkiksi lenkkeily, luistelu ja uimassa avannossa käyminen.
Olen huomioon ottava, joskus liian kiihkeä, kjn kuumenee liikaa... no huumorintajuinen, ystävällinen jos tarvetta muuten en.
Minulla on herrasmiehen vikaa joka ei näy mutta...
ja olen aika puhelias vähän höpsö sanoo nää muut joita tunnen.
Minulla on vihreät silmät sillä minä en petä sinua.
Toivottavasti sinä osaat ottaa asioista selvää että oonko vapaa ja olenko eläkkeellä ja missä asun, että mitkä asiat ovat totta kerta mä oon itte totta !
MUUTENKAAN homojen on turha leikkiä heteroja etenkään alaikäisiä koska sukupuoli selviää kyllä jos tavatasn. Tykkään kyllä homoista vaikka en tunnusta kaikkia täällä, siksi voitte vastailla kaikki nuoret pojatkin! Mutta mua nussii vain ukkomiehet kuten Pentti H. ja Lahden rakas setä vuodia! Onko selvä?
Olen vain 171 cm pitkä ja painoa on 68 kiloa joka puntari näytti 10-vuotta sitten ja ikää onkin vasta 48 vuotta olen kuin teini ittekin.