Lyrica ja Subutex

Anonyymi-ap

Hei onko kenelläkään tietoa tästä kombosta? kuullut ja lukenut että, juuri tämä kombo halvannuttais ihmisiä. (Lyrica + subu) onko tämä totta ? kiitos jo etukäteen.

4

733

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kaverini juuri halvaantu kombosta. halvaantuminen ei ollut lyrica+subutex vaan nimenomaan virheasentoon nukahtaminen. eiole mitään yhteyttä halvaantumiseen lyricalla. sitä sanotaan onnettumuuspilleriksi sen takia että, yleensä verestä löydetään myös lyricaa. se vahvistaa kaikkea. esim stimuja. otat lyrican ja juot kahvikupin niin sekin toimii 10x enemmän lyrican kanssa. lyrica on vain boosteri narkki mailmassa. jos huomaatte jonkun nuokahtaneen, pitää aina kylkiasentoon laittaa ettei tukehu omaan oksennukseen, tai esim tämä virheasento missä hermot kuolee kun simahtaa virheelliseen asentoon kun, on tarpeeksi jurrissa.

    • Anonyymi

      Tätä minäkin oon miettinyt, tänään ottanut 225mg lyrica ja viel pitäs ottaa subu. Onko riski?

      • Anonyymi

        Koht samasatsi saa nähä kummalta loppuu hengitys


      • Anonyymi

        ei mitään riskiä, ellet nukaha virhe asentoon tunneiksi jossa hermopäätteet voi kuolla joka johtaa jonkin laiseen halvaantumiseen. moni frendi ottanu 1200mg ja pallon kylkee ja harrastanu vuosia sitä eikä mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      265
      9945
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      194
      5674
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      165
      5250
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      75
      4891
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      7
      2883
    6. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2459
    7. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2279
    8. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      354
      2022
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1705
    10. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      0
      1690
    Aihe