Kuinka noi Jenkki Auto harrastajat voi ryyppää kun nillä on meeting sitten ne vielä väittää että sittä tule hyvä olo eli tosi mahtava olo?
Minä olen ryyppäännyt niin paljon elämäni aikana että minulla ei tule hyppäämisestä hyvä olo ei tule nousu humala ei tule lasku humala ainoastan kova kankkunen tule tai oikeestaan ei tule kun minä en koska ryyppää.
Kuinka noi Jenkki Auto harrastajat voivat ryyppäättä?
Anonyymi-ap
5
476
Vastaukset
- Anonyymi
Olenko minä menettänyt jotakin mietin sittä kun käyn baarissa ja katson noi baaritiskin pullot?
- Anonyymi
Niin kun sinä baaritiskillä on monta sata pulloa mutta mikän niistä ei tee mieli juoda?
- Anonyymi
Pitääkö ne kaataa sinne vessan pönttöön sitten?
- Anonyymi
Hienoa että olet pystynyt lopettamaan juomisen lopullisesti!
- Anonyymi
Ja vaikka ne keksi sellaisen millä alkoholisti oppi käyttämän alkoholia oikealla tavalla niin ne ei saa minua juoman koska sitten nidden pitä keksiä sellainen mistä minä saan nousu humalan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2093604Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133396Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä872586Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92175Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling512075Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.101914Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue411717- 901591
- 721163
- 741160