Huutokaupakkeisarista tulee kirja

Mistähän tuota kirjaa siten saa? Heti ensimmäisten joukossa menen ostamaan. Tule sinäkin niin saat omasi, epäilen että eka painos on hyvin äkkiä loppuun myyty.
7132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aika monta kymppitonnia pitäisi maksaa, jotta tuon tekeleen lukisin.

Äänestä
  • Mutta kumminkin pitää tänne kommentoida

    Äänestä

Kateellinen siellä taas mussuttaa

Äänestä

Tuolta Uuuraisten sivulta voi lukea kirjan verran keikarista, sen pullerosta ja kaivinkonekuskista.

Äänestä
  • Rapamaha tietää

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Rapamaha tietää

    Mene ja kysy siltä

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mene ja kysy siltä

    Rapamaha tietää

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistähän tuota kirjaa siten saa? Heti ensimmäisten joukossa menen ostamaan. Tule sinäkin niin saat omasi, epäilen että eka painos on hyvin äkkiä loppuun myyty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu