Tampereelle samat kysymykset

Paikkakunnat
Uusimaa
Helsinki

Tuukka Kuru kertoo viestipalvelu X:ssä, että kokee olevansa rasisti.
Anonyymi-ap
2024-12-23 12:23:39

https://www.ksml.fi/uutissuomalainen/8167480

moskeijasta ja Maherilta hyvä kysyä mitä he kokevat olevansa?
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä rasistin imagon haltija ajattelee siitä, että Suomen kansalaisia asuu maan ulkopuolella noin 300 000, ja joidenkin arvioiden perusteella suomalaista syntyperää olevia henkilöitä on maailmalla jopa 1,6–2 miljoonaa

Äänestä

Mitä rasistiksi itseään nimittävä ajattelee siitä, että Suomi menettää asiantuntijan mukaan”veropakolaisten” takia kymmeniä miljoonia vuosittain

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paikkakunnat
Uusimaa
Helsinki

Tuukka Kuru kertoo viestipalvelu X:ssä, että kokee olevansa rasisti.
Anonyymi-ap
2024-12-23 12:23:39

https://www.ksml.fi/uutissuomalainen/8167480

moskeijasta ja Maherilta hyvä kysyä mitä he kokevat olevansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu