Vaikka lupasit. Arvasin että kerjäsit vaan huomiota ja etsit olenko täällä ja houkuttelit esiin että saisit taas nöyryyttää minua... En kirjoita yhden yhtä viestiä enää tänne sinua koskien. Olen kyllästynyt leikkeihisi saat etsiä toisen ukon kenen kanssa leikkiä minä en enää tähän lähde!
Et sitten laittanut viestiä
Anonyymi-ap
8422
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hän ei ole täällä.
Sinä kuvittelit vain, että hän viesti täällä sinulle. Monilla on sama ongelma.
Huh huh puistelin päätä että taas jollain naisella jouluhuttu palaa pohjaan :)
Minä en leiki enkä kerjää huomiota
Kovasti sinulle kelpaa huomio aina jos saat! Olen sen sivusta nähnyt ja seurannut
Lupasin laittaa omalle kaivatulle viestiä, mutta annetut vihjeet eivät osuneet joten en uskaltanut laittaa. Hän taitaa muutenkin kaivata täällä jotain toista naista.
Jatkan oman kommentin alle, että toivoitko viestiä A-naiselta? Minä sitä viestiä lupailin, mutta en ole A.
Älkää hyvät naiset härnätkö noilla lupausleikeillänne näitä kakkosnelosen peräkammaripoikia!
Katsokaas, kun heistä aika moni uskoo noihin lupauksiinne ja he ottavat ne ihan vakavissaan,, siinä voi jossain päin tulla rumihia.
Ne ovat niin herkkiä nuo käteenvetäjät, jotka eivät ole pillua eläissään nähneet, puhumattakaan siitä että olisivat naisen kanssa joskus asuneet. Äitiä ei lasketa tuoksi naiseksi.