Ongelma se on tämäkin, kun ei lennä naisen kanssa, vaikka mitä tapahtuisi. Normaali seksi ei riitä, suikkarit tuntuu hyvältä mut sama juttu, ei vaan orkkua näy ei kuulu.
Monet valittaa että tulee liian nopeasti, mutta ei mikään jynkyti-jynktikään kivaa ole. Naiselle tulee tunne ettei ole haluttava, kun en saa orkkua. Ei sitä viitsi runkatakkaan loppuun, et mälli lentäisi.
Meitä on moneen junaan ja kaikki ei edes pääse kyytiin.
Kun mälli ei lennä
5
474
Vastaukset
- Anonyymi
Sama homma rahikaisella, en tiedä johtuuko se siittä että tulee päivittäin runkattu joskus useinmminkin, että lähtisi kullista herkkyys pois? käyn vielä panemassa tuttua muijaa monesti viikossa ja omaa muijaakin ainakin pari kertaa viikossa, kyrpä kyllä seisoo kovana ja molemmilla on tiukat ja hyvin kiimaiset vitut, käytetään liukkariakin ettei paikat mene aroiksi kun yleensä minulla kestää niin kauan jyystää ennen kuin laukean ja nykyään usein kyllä runkkaan pillun päälle ja lopuksi työnnän vielä kyrpäni sisään sykkimään loput spermat, olen huomannut että kun fantasoin samalla jostain esim. Anopin tai jonkun mun tutun panemista laukean helpommin.
- Anonyymi
Mulla taas on juuri tuo käänteinen ongelma. Laaki lentää uaein lähes heti kun työnnän kohtuu paksun penikseni sisään. Toki se ei omaa tahtiani haittaa, luisto vain paranee ja viiden minuutin sisällä lentää toinen lasti ja se tuntuu todella hyvältä. Vasta kolmatta työstäessä alkaa pitkästyttämään, eikö se jo tule...
Usein onnistun peittelemään asian laskemalla ensimmäisen satsin lakanoille samalla pillua nuollen.
Pitempi aikaisten kumppanien kanssa salailu ei tietenkään toimi. Onneksi naisystäväni on ymmärtäväinen ja osaa auttaa. Yleensä hän antaa käsin tai suullaan mulle orkun tai pari ja sitten voidaan täysipainoisesti keskittyä hänen nautintoonsa.
Joskus ruokarunnin puitteissa harrastetaan pikapanoja, ja niissä nopea oegasmi on vain eduksi. - Anonyymi
Oletko ajatellu lopettaa viagran käytön estää kuulemma miestä saamasta orkkua vai tuleeko si jo ongelmaksi ettei edes seiso
- Anonyymi
Sama juttu,itsellä johtuu kun runkannut pikkupojasta alkaen ja oma käsi puristaa paljon kovempaa kuin tiukinkaan pimppa ja käden liike on nopea verrattuna panemiseen,lisäksi yhdyntä ei ole kiihottavin asia mitä ajattelen runkatessa.menee paikat hapoille kun yrittää jyystää kuin viimeistä päivää,eikä vaan lennä.
- Anonyymi
Sulla urpolla lennä ku räkäpäitä buaahaa
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353