Kannattaa kiertää todella kaukaa Selina Holmas-Rasila epäluotettava asianajaja aivan täysin

Anonyymi-ap

Kiertäkää todella kaukaa asianajotoimisto Selina Holmas-Rasila epäluotettava asianajaja aivan täysin ja aivan kiero kyseinen henkilö on ja ei osaa töitään hoitaa ammattitaidolla näin on ihan kiero korkkiruuvi on ja kyseinen henkilö menee toisten ihmisten puolelle ja aivan uskomattoman kiero on uskomaton hölmö tyyppi kyseessä! Ei kannata varata hänelle mitään aikoja suosittelen kiertämään todella kaukaa ja perumaan ajat ihan täysin.

3

1115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kurja tilanne että olet tuollaista joutunut kokemaan. Väärä oikeus saa vihan nousemaan. Ota rauhallisesti ja mieti vastaiskua.

    • Anonyymi

      Olet varmaan katkera narsisti, jonka Selina-lakinainen on saanut vastuuseen ja siksi raivoat täällä. Veikkaanpa, että ko. asianajaja on aivan loistava ja sinä olet täysi kusipää, joka ei ole saanut juonitteluaan läpi.

    • Anonyymi00003

      Täysin samaa mieltä, todella epäammattimaista käytöstä, eikä ole juurikaan perillä siitä, mitä edes ajaa. Ajaa asioita ristiin ja aiheuttaa todella isoa laskua avustettavalle, siitä että ei pysty pysymään asiassa ja ajaa asioita mitkä ei ole lainsäädännön mukaan mahdollisia. Asianajaja ei saa lain mukaan ajaa sellaista, mikä ei ole mahdollista lain puitteissa, mutta hän tekee niin, tietoisesti jotta laskutus rullaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      873
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      728
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      36
      613
    4. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      47
      603
    5. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      30
      591
    6. 35
      587
    7. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      585
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      557
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      550
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      36
      483
    Aihe