Kysyn vaan..

Jos joku tietää mikä on kovera niin tämän kysymyksen pitäisi olla helppo!Eli siis onko olemassa lämminveristä muutakuin arabi jolla on hevosenpäässä kovera?Pitäisi tulla todella monta vastausta!
2390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En nyt oikeen ymmärtänyt mitä ajat tuolla takaa. Haluatko siis tietää vastauksen vai onko tuo sellainen kyselytyyppinen?Kun miten niin pitäs tulla tosi monta vastausta?

Äänestä

Tota noin..... Englannintäysiverinen ja Arabialainentäysiverinen, niin kumpikin on täysiverisiä!!!! Siis Arabi ei, ole lämpönen! Vaikka monet luulevatkin. Arabialaisella on kovera pää! Monella lämpöselläkin saattaa olla, mutta hyvin harvalla! Kysymyksesi oli aika sekava, mutta toivon että tämä autto jotenkin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hevosnörtti kirjoitti:

Jos joku tietää mikä on kovera niin tämän kysymyksen pitäisi olla helppo!Eli siis onko olemassa lämminveristä muutakuin arabi jolla on hevosenpäässä kovera?Pitäisi tulla todella monta vastausta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu