Tänään klo 23:59 kaikkien ydinaseiden (siis sen yhden) laukaisukoodit vaihdetaan uusiin, kun vuosi vaihtuu ja Jari Vanne aloittaa nyrkkeilyliiton toiminnanjohtajana.
Ylihuomenna 2.1 liiton avauskokous Rauman Toripöllössä. Happy Hour klo 17-19, iso III-tuoppi jäillä 4,20e.
Perjantaina 3.1.2025 Professori Augustinin hautajaiset Hietaniemen kappelissa klo 13:30.
Maanantaina 6.1.2025 alkaa leiritys Maunulassa: Pera vierailee sparrailemassa Onni Ajomaata ja Pentti Keitaa. Nuorna vitsa väännettävä, kuu kiurusta kesään, kolme iskua kolibrista.
Keskiviikkona 8.1.2025 Augustinin sukuseura kokoontuu käsittelemään Chris Hirnin nimenmuutospyyntöä.
Perjantaina 10.1.2025 Pentti Keita lentää Selesmaiden mukana takaisin Angolaan. Tarkoitus on otella siellä ammattilaisdebyytti kevään aikana.
Maanantaina 20.1.2025 Donald Trump astuu virkaan ja neuvottelut ydinasetoimituksista ja horneteista voidaan taas aloittaa. Suomen sotahullu kansa kaipaa lisää rautaa osaaviin käsiin. Sture Jazz Bar ja Olle Ekman vapisevat jo saksofoniensa kera.
Todella tiukka alkuvuosi on edessä!!!! HYVÄ JARI!!!!!
Finnish Boxing - Tiukka Tammikuu Edessä!
Anonyymi-ap
0
79
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2456097Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k314506Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,242562Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E3122306Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast501505Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1781444Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611349Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1331277- 351054
- 1751021