Dingo elokuva TOP 1

Anonyymi-ap

Dingo elokuvan on nähnyt jo yli 62000 katsojaa vaikka se on ollut levityksessä vasta muutaman päivän. Elokuva on jo tällä hetkellä vuoden 2024 listalla sijalla 8.

Tämä vain osoittaa sen että uutta musiikkia olisi kannattanut ehdottomasti julkaista elokuvan kanssa samaan aikaan. Ilmeisesti biisejä, hyviä sellaisia ei enään tehdä.

5

839

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikkea sitä ihmiset menevätkin katsomaan, itse en mene vaikka ilmaiseksi pääsisin.

    • Anonyymi

      Voisi luulla että leffan hyvä menestys nostaa myös keikkakysyntää. Biisit ovat niin tarttuvia, että nuorisoa varmasti riittää keikoille ja sitä myötä kysyntää festareille.

    • Anonyymi

      Joo, dingolla menee nykyisin todella huonosti kun se soittaa pienissä kyläbaareissa joissa on vain kourallinen kuuntelijoita.

      • Anonyymi

        Ja paskat. Dingo on kovassa nosteessa. Itseasiassa bändin hintalappu keikalle on sen verran kova että kyläbaarit jää väliin. Tuvathan ovat olleet tänä vuonna täynnä.

        Nuoria faneja on tullut lisää valtavasti.

        Aina löytyy näitä jotka eivät tiedä asioista mitään.

        Leffa taitaa rikkoa 100000 katsojan rajan ja sen on kova saavutus ko. genren elokuvalle.


    • Anonyymi

      Kuka helevetti on niin pimeä että Dingoo menee kuuntelee, ei kukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      79
      4426
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      116
      4132
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      168
      3112
    4. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2557
    5. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2407
    6. 155
      2350
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      56
      2199
    8. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      42
      2107
    9. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      20
      2093
    10. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      52
      2032
    Aihe