Kihniön oma putinisti?

Anonyymi-ap

19

1317

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meille ei voi kukaan mitään me saadaan irvistellä ja haukkua muita maita. Meille tuloo naton rikhartit ja jesset pitään tyttölöistä ja menee siinä muutama rouvakin sivussa lemmen taivaisiin. On se kovvoo porukkaa.

    • Anonyymi

      Normaali vääryys paljastuu omantunnon kautta, mutta sivistynyt vääryys tuhoaa ihmiset.

    • Anonyymi

      Antakaa tuolle venäjän kätyrille palautetta.

    • Anonyymi

      Joo joo porukka on nyt voimansa tunnossa. Joo joo porukalla ei ole omaa mielipidettä he ovat läheisriippuvaisia.

    • Anonyymi

      Ollaan jo pidempään lueskeltu myös tämän Tiaisen vanhempia kirjoituksia. Pahasti on mies jumissa USA- vihapoterossaan. Ukrainankin antaisi Venäjälle. Hyi.

      • Anonyymi

        en tunne ketää tiaista- olisiko maatiainen?


      • Anonyymi

        Ja sen jälkeen Suomen.


    • Anonyymi

      Kyseinen henkilö pitäs ehdottomasti häätää venäjälle tai vastaavaan paikkaan.

    • Anonyymi

      Niinkö meinaat? Ja sitten jätetään nämä muut sitten syömään ja kuluttaan kunnan varoja kun se veronmaksukin on teillä hyvin vaatimatonta.

    • Anonyymi

      No natulistit nyt kröönlantiin apua pistääkää viimeisetkin roponne kremokratian puolesta.

    • Anonyymi

      On se kummaa noilla vanhoilla kommareilla. Vaikka itänaapurin johdossa olisi minkälainen rosvo tahansa on se muka maailman paras maa. Ei voi ymmärtää tuollaista asennetta.

    • Anonyymi

      Näinkö siinä sitten kävi.
      Paljon parempi ehdokas, kuin tuo Kihniön syöjä ( häkäpönttö )

      • Anonyymi

        Molempi huonompi.


    • Anonyymi

      Ketkä kihniön on syönyt siihen kuntoon muut kuin kaikenlaiset avustuksien saajat.Te itse olette syöneet pankkinne pyhäniemenne, hakelämmityksillä siirrettiin rahaa no ei sekään auttanut toimitilat syötiin. Tuulivoimastakaan ei riitä syömiseen mitään. Kyllä asia on niin että lapsien kuuluisi olla santalaatilla.

    • Anonyymi

      Hävettää olla kihniöstä.

    • Anonyymi

      Normi vihervassari.

    • Anonyymi

      Hesarin jutuissa Koskelan eikä Tiiaisen valokuvat. Senkin verran pelottaa? :D

    • Anonyymi

      Tänään radiouutisissa: Pirkanmaan vasemmistoliiton osasto on poistanut Tiaisen vaalilistalta. Kiitämme ja kumarramme. Tässä tilanteessa kun hallitus kyykyttää kansaa ja ajaa alas tätä maata viimeinen asia mitä tarvitsemme on epätotuuksien ja toisen maan propagandan levittäjä. Tämä Tiainen voi nyt mennä sinne purku-uhan alla olevaan kouluun ja kirjoittaa taululle sata kertaa sanan "hyökkäyssota" sillä se on sana jota käytämme tällaisesta toiminnasta. Emme käytä sanaa "erityisoperaatio". Jopet Showta lainaten "Sitä varten siellä koulussa ollaan että opeetellaan!" Tuo taisi olla savon murretta?

    • Anonyymi

      No tehän olette niitä joo joo porukkaa. Ruotsalaiset ovat viisaita he eivät ole joo joo sakkia vaan laittavat suomalaiset metsäpeikot haukkumaan muita ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      267
      2451
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2401
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1578
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      45
      1465
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1339
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1240
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1039
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe