Kihniön oma putinisti?

Anonyymi-ap

19

1294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meille ei voi kukaan mitään me saadaan irvistellä ja haukkua muita maita. Meille tuloo naton rikhartit ja jesset pitään tyttölöistä ja menee siinä muutama rouvakin sivussa lemmen taivaisiin. On se kovvoo porukkaa.

    • Anonyymi

      Normaali vääryys paljastuu omantunnon kautta, mutta sivistynyt vääryys tuhoaa ihmiset.

    • Anonyymi

      Antakaa tuolle venäjän kätyrille palautetta.

    • Anonyymi

      Joo joo porukka on nyt voimansa tunnossa. Joo joo porukalla ei ole omaa mielipidettä he ovat läheisriippuvaisia.

    • Anonyymi

      Ollaan jo pidempään lueskeltu myös tämän Tiaisen vanhempia kirjoituksia. Pahasti on mies jumissa USA- vihapoterossaan. Ukrainankin antaisi Venäjälle. Hyi.

      • Anonyymi

        en tunne ketää tiaista- olisiko maatiainen?


      • Anonyymi

        Ja sen jälkeen Suomen.


    • Anonyymi

      Kyseinen henkilö pitäs ehdottomasti häätää venäjälle tai vastaavaan paikkaan.

    • Anonyymi

      Niinkö meinaat? Ja sitten jätetään nämä muut sitten syömään ja kuluttaan kunnan varoja kun se veronmaksukin on teillä hyvin vaatimatonta.

    • Anonyymi

      No natulistit nyt kröönlantiin apua pistääkää viimeisetkin roponne kremokratian puolesta.

    • Anonyymi

      On se kummaa noilla vanhoilla kommareilla. Vaikka itänaapurin johdossa olisi minkälainen rosvo tahansa on se muka maailman paras maa. Ei voi ymmärtää tuollaista asennetta.

    • Anonyymi

      Näinkö siinä sitten kävi.
      Paljon parempi ehdokas, kuin tuo Kihniön syöjä ( häkäpönttö )

      • Anonyymi

        Molempi huonompi.


    • Anonyymi

      Ketkä kihniön on syönyt siihen kuntoon muut kuin kaikenlaiset avustuksien saajat.Te itse olette syöneet pankkinne pyhäniemenne, hakelämmityksillä siirrettiin rahaa no ei sekään auttanut toimitilat syötiin. Tuulivoimastakaan ei riitä syömiseen mitään. Kyllä asia on niin että lapsien kuuluisi olla santalaatilla.

    • Anonyymi

      Hävettää olla kihniöstä.

    • Anonyymi

      Normi vihervassari.

    • Anonyymi

      Hesarin jutuissa Koskelan eikä Tiiaisen valokuvat. Senkin verran pelottaa? :D

    • Anonyymi

      Tänään radiouutisissa: Pirkanmaan vasemmistoliiton osasto on poistanut Tiaisen vaalilistalta. Kiitämme ja kumarramme. Tässä tilanteessa kun hallitus kyykyttää kansaa ja ajaa alas tätä maata viimeinen asia mitä tarvitsemme on epätotuuksien ja toisen maan propagandan levittäjä. Tämä Tiainen voi nyt mennä sinne purku-uhan alla olevaan kouluun ja kirjoittaa taululle sata kertaa sanan "hyökkäyssota" sillä se on sana jota käytämme tällaisesta toiminnasta. Emme käytä sanaa "erityisoperaatio". Jopet Showta lainaten "Sitä varten siellä koulussa ollaan että opeetellaan!" Tuo taisi olla savon murretta?

    • Anonyymi

      No tehän olette niitä joo joo porukkaa. Ruotsalaiset ovat viisaita he eivät ole joo joo sakkia vaan laittavat suomalaiset metsäpeikot haukkumaan muita ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      35
      11397
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      63
      9660
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      138
      5484
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3774
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      75
      3730
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3625
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3368
    8. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      24
      3153
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      63
      2783
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      76
      2544
    Aihe