Ja kertoisitko sen hänelle?
Mikä on rakkain fantasiasi kaivatusta?
Anonyymi-ap
2204326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 220
Vanhimmat
Hän varmaan tykkäisi, jos mulla olisi saparot ja puhuisin kirosanoja ja kertoisin hiekkalaatikkotappeluista ja olisin nasty af
LOL
Kysyin mikä on oma fantasiasi hänestä?
🤦 oocoo..
Sivusta, varmaan kertoisin, jos luottamus olisi riittävä sille?
Hyvä yritys facepalmata palstasedän esitykseen, katkera koiras kuikka😉
Suudeltais tähtien alla jossain romanttisessa paikassa, kun kertoisin hänelle miten tunnen häntä kohtaan, hän pitäis mua käsistä kii, kun suudeltais. Sit jos ois pakkasta niin antaisin kaulahuivini hänelle ja pitäisin hänet lämpinä. Sit katottais tähtiä ja oltais vaan kahdestaaan, niin romanttista ja söpöä ois...
Ihana kuvaus!
Onneksi palstasetä tämä Veera, jolle olet omistanut kokonaisen nicin ei luultavasti tiedä tästä intensiivisyydestäsi mitään
Toivoisin, että mies olisi pukeutunut kuumaan smokkiin kuin James Bond ja saapuisi luokseni ruusu hampaiden välissä. Sitten hän antaisi ruusun minulle kuin unelmieni bachelor ja sanoisi: pääset jatkoon 😬
Ihan hieno fantasia mut James ei taitasi katsella naisjoukkoa ja varsinkin sinua tuvan ikkunasta ja miettisi mitähän tekisi. Taitaisi olla enemmän toiminnan mies ja enemmän vakuuttava.
No mutta itselleen vastaileva palstasetä ei vaikutakaan kovin dynaamiselta kaverilta vai mitä? Oletko itsestäsi samaa mieltä?
Niitä on monta ja vaikea valita ykköstä. Voisin kertoa niistä hänelle, mutta ei vielä tässä vaiheessa.
Hän olisi työhönottaja, joka menisi rogue ja pakottaisi mut.......
Voin sanoa, että se liittyy erään huvilan makuuhuoneeseen Hangossa. Hänellekin voisin sanoa ja sanonkin ehkä joskus.
Näinkö voisit? Onko kokemusta Hangosta?
Ihan vain se, että näkisin hänet yllättäen väkijoukossa, katseemme kohtaisivat ja hän katsoisi kiinteästi silmiin kävellen samalla kohti minua. Sitten hän halaisi lämpimästi ja tiukasti, sekä hyväilisi huulillaan poskiani ja korvan takaa kuiskaten samalla: rakas. Lopulta hän suutelisi minua, edelleen ilman mitään sanoja. Ottaisi kädestä kiinni ja ohjaisi meidät pois väkijoukosta.
Kertoisinko hänelle? En, koska en näe häntä enää ja hän on todennäköisimmin unohtanut minut ja tämä on vain palstakirjoittelua.
Niin eli katseet kohtaa ja suudellaan poistuen lavalta kuin elokuvissa. The end?
Miksi täällä on näitä haihattelijoita jotka katsoneet liikaa romanttisia elokuvia joissa loppu on se että tavataan ja suudellaan?
Eiks tosielämässä siitä vasta ala se vaikein osuus? Tutustuminen? Elämien ja tapojen sekä luonteiden yhteen sovittaminen?
Monella kosahtaa siihen kun arki koittaa eikä se ole kuin elokuvien loppu vaan toinen elää ehkä hyvin sotkuisasti, ei tee kotitöitä, ei peseydy, on työtön ja omaa lapsia jotka ei hyväksy uutta isä/äitipuoli ehdokasta ja uusi kumppanisi asettuu aina lasten puolelle ja haukkuu ja syyttelee ja syrjii vieraana tunkeutujana perheeseensä sinua.
Osa varsinkin naisista karsastaa kun mies haisee hielle, ei peseydy päivittäin, eikä vaihda kalsareitaan. Hampaat pesee vain illalla joten aamun kakalta haisevaa suuta täytyy suudella iltaan asti.
Arki on vähän erilainen kuin elokuvien loput katseineen jotka kohtaa ja huulineen jotka yhtyy
Sehän olikin vähän romantisoitu palstakirjoitus. Kyllä minä arkirealismin tiedän, sotkuista eläjää en hyväksy, pidän niin paljon siisteydestä. Pingottaja en ole, mutta perussiisti pitää olla. Työtön kumppani ei voi olla, jotain aktiviteettiä täytyy olla, halu mennä eteenpäin, tehdä rahaa.
Omat lapset ovat aikuisia. Heidän mielipiteillään on merkitystä, koska arvostan lapsiani. Samoin kumppanin mahdollisilla lapsilla voi olla näkemyksiä äiti/isäpuolesta, niitä pitää kuunnella. Jos lapset eivät pidä kumppanista, ei hän tod. näk. ole hyvä kumppani. Tämä on itselleni äärimmäisen tärkeää. Lapset tulee ensin kumppanille ja siten ne tulevat järjestyksessä myös minulle. Lasten biologista äitiä ja isää tulee myös kunnioittaa, onhan hän lasten vanhempi.
Noin se väkijoukossa tulee tapahtumaan. Kun ei nainen ota yhteyttä vaikka osaisi.
Niin sen olen ajatellut. Vaikka meetuut ja muut mut jos ei kavahda kosketusta nii suuteluun asti mentäis. Jos sitte oikeuteen sexhäiriöstä niin valalle meen että kuulin naisen sanovan juu kun kysyin haluatko?
m > n
Vaikka arvostankin lapsiani enemmän kuin ketään muuta,
ja niiden sanomisilla ja mielipiteillä on erittäin paljon merkitystä lähes kaikissa asioissa,
niin en kuitenkaan ikinä voisi sen takia ettei
ne pitäisi jostakin miehestä josta itse pidän,
luopua omasta onnestani ja rakkaudesta.
Ei mun lapseni sen miehen kanssa ole vaan minä.
Takuuvarmasti noin ja en enää ikinä tahtoisi olla erossa näin kauan, tietämättä, miten toinen voi ja kertomatta, että ikävöin joka päivä.
Olen tämä kirjoittaja: ” Ihan vain se, että näkisin hänet yllättäen väkijoukossa, katseemme kohtaisivat…”
Minun täytyy vielä sanoa, että jos hänellä olisi lapsia, olisi heidän mielipiteeni minusta erittäin tärkeä. En haluaisi, että heidän isällään olisi mitään ristiriitaa tässä. Yksinkertaisesti inhoan näitä huonoja äiti-ja isäpuolikuvioita niin paljon, että se olisi suhteen ohella ensimmäinen asia. Siksi tekisin kaikkeni, että olisin huolehtiva ja rakastava ihminen lapselle/lapsille jos niikseen tulisi.
Rakkain fantasiani hänestä on hyvin yksinkertainen.
Haluaisin rakastella hänen kanssaan kiireettömästi, katsoa silmiin, suudella, kokea oloni läsnäolevaksi, turvalliseksi ja rakastetuksi ja huomioida ja rakastaa häntä siinä hetkessä kehoni joka solulla sekä jokaisella tunteellani ja ajatuksellani. Siinä kaikki. Koska se hetki olisi kaikki.
Kuumaa, huh huh ❤️
Toivottavasti toteutuu.
Et sinä kuule naista saa tuolla retoriikalla, jos käytät ilmaisua rakastelu, nimittäin nääs
No eikä ollut palstasetä vaan hyvin teennäistä tekstiä sinulta taas. Joka solulla ja keholla. Onko oikein astraalikehot ja kaikki mukana? Hohhoijaa
Hänet sidotaan alasti jalkapuuhun kadulle ja nauretaan porukalla. Sopii siihen mitä hän tehnyt minulle.
Vaihetaan osia ja puolia ja koe sama vuodessa.
Tuu sen jälkeen aukomaan päätä.
Et hän nai yhden toisen kanssa säälistä. Toinen on onnessaan
Vaihetaan osia ja puolia ja koe sama vuodessa.
Tuu sen jälkeen aukomaan päätä.
Kyllä ikä tekee tehtävänsä yleensä, että liian vanha spagaatiin ja säpikseen. Olenhan gubbe varmasti tärvellyt ketjus läpi?
Siinä se katkera taas pillittää 😭 hanki nyt jo elämä itselles niin ei tarvi ikuisesti roikkua entisessä kiinni.
Mun rakkain fantasia hänestä on,että hän puhuisi minulle. Saisin kuunnella hänen ääntänsä ja ajatuksiansa.. Se olisi se ns."hoito".
Hyvä fantasia, helppo toteuttaa
Oho, sama fantasia.
Ton voit toteuttaa heti ekoilla treffeillä sen kanssa
Suu- tai käsihoito häneltä, tutulta hyvävartaloiselta naiselta. Tietää häneen liittyvät tunteeni, tuli ne silloin ilmaistuksi. Mutta ei asia silloin edennyt sen enempää.
Hanki apua. Olet ssiras.
Että saisin painaa hänen päänsä olkapäätäni vasten, tuoksutella hänen hiuksiaan ja kuiskata jotain.
Ihanan kuuloinen fantasia, koska laitat tapahtumaan?
Ihana toive. 💞
Sopivan tilanteen osuessa kohdalleen ja hänestä näen hyvän hetken.. nähdään kyllä hänen kanssaan, toivottavasti useammin kuin syksyllä.
Tämä sopisi mulle.
Hyvä juttu. Niin (kai) hänelle naisellekin.
En niin varma ole kannattaako mun hiuksia kovin tuoksutella 🤣 Ainakaan siellä missä nähdään.
Olisi kyllä mielenkiintoista nähdä et mitä tapahtuisi, jos nuuhkisin hänen hiuksia siellä missä nähdään.
Sivu
Ei muuta kuin kokeilemaan...
En usko että sinua haluaisinkaan syleillä. 10:30
Ehkäpä. Se paikka missä miehen nään, on paljon muitakin ja se paikka saa hikiseksi. Hiukset ei tuoksu kamalan hyvälle.
Hän varmaan saisi hepulin ja juoksisi karkuun.
Miksi palstasetä ajattelet että korvaan kuiskiminen olisi jotenkin aistikasta? Itsellä tulee mieleen lämmin löyhäys lähinnä
Ei kannata hullua yllyttää! Se kyllä tuhoaa elämät toi apgubbe!
Purettaisiin se meidän välinen palava energia eläimellisesti tuossa ruokapöydällä...
Onko pitkään roihunnut, olisi jo aika!
Dream on...
Se tuntuisi ihanalta ja lämpimältä. Katsoi mua silmiin. Suudeltais. Kehot alasti toisiinsa painatuen. Nautittaisiin joka hetki ja lopussa kuiskattaisiin miten rakastetaan toisia. Toki haaveeksi jää.
Näkisi tissit
Eikö ole jo nähnyt
Panettannut jo monta tuntia
Miten sellainen ”panettaminen” sulla siis ilmenee?
Mitä sitten pitäisi tehdä.
Miten se nyt palstasedällä ilmenee, hän stimuloi itseään julkisesti esittämällä eniten itselleen naista. Voyeristi ns on. Heureka suatana
Mun kaivattu tietää mun fantasiat. Kuiskasin hänen korvaan, kun tanssimme hitaita. Toivottavasti asia järjestyy, kun hänen eronsa on selvä.
Tapaan tanssit vai uudenvuoden
Otettais pari hänen sukuunsa kuuluvaa mukaan.
Jos nyt aluksi se, että saataisiin hetki olla ihan kahdestaan ja jutella ilman muita ympärillä.
Sitä toivon. ❤️
Toi noin munkin mielestä
Tahtoisin katsella ja tutkailla miehen kasvoja kiireettömästi, niin kauan kuin haluan. Ja saisin koskea hiuksia.
Olisi ihanaa jos hänen suussaan olisi metalli rinki ja voisin yhtyä siitä hänen suuhunsa .
No mutta laitahan sinäkin oraalisesta sexistä vantasioiva mielikuvutuspeliin ja keksi tarinallisuuksia se on melkee ku sais
Fantasiani on että meistä tulisi aviopari ja rakastaisimme toisiamme aina. Mutta minusta ei tällä hetkellä ole siihen. On vaikeuksia olla muiden ihmisten kanssa. Mieheltä naiselle.
Oi kun söpöä ja rehellistä. Ei ihme, ettet pysty olemaan ihmisten kanssa, mut tavallaan se on ihan hyvä päätös, itsellä paljon siitä kokemusta.
Toivottavasti löydät omasi!
Ei tarvii olla muiden kanssa.
Kun nyt vaan tulisit edes tohon toiseen huoneeseen. Riittäisi mulle.
Luksusta olisi jos pari sanaa aamuin-illoin
vois sanoa toiselle.
Vastaus kuin hänelle eräälle miehelle naiselta.
Oletkohan se rakas vanhempi J
https://youtu.be/pSDKHrZ_ruw?si=a0Ag4yJupfTz5YEu ?
Joku alistus/käsirautafantasia.
Sama
Naiselta
Chatt.Sivulla.
Ei.Voi.Vaan.
Ymmärtää.Melkein.
Joka,Naisella.Oli.Ykkös.
Fantasia.Pahoinpitely.
Eikö.Meillä.Miehillä.
Ole.Enään.Mitään.
🤧Menetettävää.
Huh. Suurimmalla osalla täällä ei näytä olevan mitään käsitystä siitä mitä rakkauden tunteet edes ovat.
Ja sullako on joku oikeus määrittää sen mitä muut kokee rakkaudeksi? Kiva fasisti.
Joo, minähän sen tosiaan määrittelen, sanan merkityksen.
Miksi pitää käyttäytyä kuin joku typerys?
No minä en ole rakastunut. Olen ihastunut. Muutenkin haluan välillä hieman rajumpaa se*siä kuin pelkkää tylsää lähetyssaarnaajaa.
NaiseltA
Mitä jos mä oonkin vaan vaniljan ystävä?
No sitten siihen voi kyllästynyt, jos mitään mausteita ei ole joukossa.
Siis kyllästyä
Sit sun pitää kirjoitella jonkun toisen naisena esiintyvän sedän kanssa
Saisin ottaa hänet syliin ja lämmittää, hänellä kun on taipumusta palella tiettyinä aikoina. Oltava vaan siinä, ei tarttis edes puhua mitään.
Millaisina aikoina
Olisi mukavaa. 🥶
No sit saisit pitää sylissä usein, kun mua paleltaa herkästi.
Öisin.
Hänen yrityksensä tekisi sopimuksen mun edustamani yrityksen kanssa. Hänen olisi oltava yhteydessä jatkuvasti. Voisin vihdoin pomottaa häntä kevyesti. Hän on otollinen sellaiseen, vaikka muuta väittää. Uskon, että nauttisi. Miellyttävää yhteistyötä kaikin puolin.
Lopuksi yritys yrityksistä yhtymässä toisiinsa. Suuri Oy josta suuret yyteet.
Maailman parhaita ja kauneimpia asioita ei voi nähdä eikä liioin koskettaa. ne täytyy tuntea sydämellä j a v a s t a u s o n t i e t y s t i,
https://www.youtube.com/watch?v=qnkuBUAwfe0
Lapissa mökissä porontaljojen päällä takkatulen taustalla hiljalleen palaessa tyttöystäväni riisuutuisi ja asettautuisi pystyssä jöpöttävän munan päälle ja alakas rattastaa. Hieroisin sen tissei ja nussittas pitemmän kaavan mukaan.
Sodis
Tuommosta se oli teininä ekan poikaystävän kanssa. Tosin oli vaan kamina ja natiseva sänky. Mutta voi niitä aikoja :D
Nussiminen ei sovi tähän, se on rakastelua. 🙂
Just näin!
Siel on itikoi ja mäkäräisiä siel Lapissa
Tuo apgubbe ihminen on sadisti ja vaarallinen psykopaatti!!ihan sekasin päästään jatkuvalla syötöllä,ei tuollaista pidä puolustaa tai osallistuu rikokseen itsekin! Avustajana!
Niitä on liian monta tähän listattavaa. Yhteen niistä liittyy eräs sormus. En kehtaisi kertoa, ennenkuin tunnetaan paremmin.
Kummassa kädessä ajattelit että hän pitäisi sitä sormusta?
Haluaisin olla hänen sihteerinsä kuin The Secretary-elokuvassa. Läimäyttelisi mua takapuolelle, antaisi kunnolla isän kädestä.
Kuulostaa hyvältä
Aika keskinkertaista gubbe. Ja sulla kaulassa liperit vai kädessä rehtorin paperit? Tylsä oli tämä vantasia, ei jatkoon
😂
Aika yksinkertainen. Tunteet olisi oikeasti molemminpuoleisia ja sopisimme muutenkin yhteen, perustaisimme perheen ja eläisimme hyvää ja rauhallista elämää. Se on mun haave.
Tavattaisiin ja juteltaisiin
Tästä haaveilen itsekin.
Te ette miehinä vois perustaa perhettä,olette vanhoja ja samaa sukupuolta,ei onnistu!
Tottakai onnistaa.
Mulle tärkeintä ois ihana rakastelu kuunvalossa, romantikkaa ja hellyyttä. Muna pelkästään anaalissa koska olen nähnyt elokuvissa kuinka naiset nauttii enempi kun saavat siihen reikään.
Pienipilisten haaveita. Pun intended nääs
No ehkä ”orientaatio” on ollut oraalista eikä anaalista näissä härskeissä puheissa, mut nokitetaan nyt kunnolla ku alettiin
Miten voit olla näi jylmä? Hyvin helposti
Jollakin odottamattomalla tavalla yhtäkkiä ilmenee, että olen käsittänyt kaiken väärin. Sille onkin olemassa pätevä selitys, jota en ole tullut koskaan ajatelleeksi.
Täyttä utopiaa...
Tuota myös toivonut.
Jos voitais pizza syödä puoliks
Suuteleminen ehkä
Näinkö se on, niin se kenet on nostettu jalustalle ja ketä kaikki suosii saa vain puhua niinkö?
Kun nähtäis vaan joskus niin sit halattaisiin viimeinen ja ehkä muutama suukko
Monella varmasti ensin vain se, että kohtaisi ja saisi jutella juurta jaksain asiat selviksi.
Tapaisin vanhan heilan baarissa ja tehtäis se vessassa takaa
Ei kiinnosta moinen kauhun mahdollisuus.
Hän taivaalla lentävällä matolla.
Vähän sana. Kun en tunne niin voi fantasioida mitä vaan ihanaa romanttista hömppää.
Me vaihtamassa sormuksia.
Sama täällä.
"Ottaisi kädestä kiinni ja ohjaisi meidät pois väkijoukosta. "
Ei kai fantasia siihen lopu. Missä on onnellinen loppu???
Onnellinen loppu sisältyy.
Kun saisi pitää kädet hänen ympärillään että olisin hänen takanaan ja hän pitäisi käsiään kätteni päällä..nuuhkisin hänen hiuksiaan siinä hiljaa sanomatta mitään......
Hei hoi veturinkuljettaja, tää menee liian intiimiksi, kai ymmärtänet sen.
Joo valtion rautateihin liittyy kyl mut ei siitä enempää...ihanaan naiseen enempi ja erääseen kortissa olevaan kuvaan jonka minulle antoi...
Mieti jos se olisi hänenkin fantasiansa.
Mikä kortti, postikortti vai käyntikortti (vai molemmat) värillinen vai mustavalkoinen?
Öljyllä tehty kokovartalohieronta miehelle 🥰
Kyllä mä fantision ihan siitä että voitaisiin olla vaikka vaan ystäväni tekemisissä. Jotenkin harmittaa tää tilanne.
Mulle tää, kiitos.
Hän tietää jo sen ja on toteuttanutkin.
Olette noin läheiset ja tänne vielä kirjoitat!
Toiset palstalla on jo suhteessa kaivatun kanssa. Tuli mullekin yllätyksenä kun tajusin.
Kyllä ❤❤
Olimme noin läheiset.
Sinä se jaksat pyöritellä mielessäsi tätä palstasedän kommentointiraitaa ja karehtua täällä kuvitteellisilla naisen nouto seisakkeellasi
Ei mulla ole hänestä, tai muutenkaan, mitään ihmeempiä fantasioita.
Just näin, ne on jo toteutettu. 😀
Kiltt versoi olisi se, että voitais jutella kahdestaan. Tuhmassa hän työntää mut seinää vasten, suutelee kiihkeästi ja sit lentää vaatteet. 😇
Olipa gubbe kiihkeä novelli
Oon pannut siskopuolta. Muutti ämerckään. Meni ärmeijään. Palas pohjolaan.
Taisin jo kertoa sen hänelle kun hävisi elämästäni kuin pieru saharaan😒 siis että tulisi eteeni kylpytakissa ja alla seksikäs alusasu🥰
Jatkoa.. Ehkä parempi fantasia ois jos soittaisi ja tavattais ystävinä😘
Saataisi hetken koskettaa toisiamme, nauttien jokaisesta sekunnista, millistä toisen iholla.
Katsottaisi pitään toisiamme hyväksyvästi silmiin.
Tää ois kyllä niin 😍 joku ihan hirveä halu päästä koskemään toisen ihoa joka puolelta, pitkään, hitaasti.
En tiedä mitään parempaa hänen kanssaan.
Hetki. Edes pieni hetki.
Ed.
0-3 min. Ei suutelemista. Ei katsekontaktia. Ei sanoja. Pruits.
Se, että saisin tunkea valtavan makkarani hänen tiukkaan sopukkaansa
Onkohan se tiukka?
Ja nytkö pitäisi tehdä mieli grilliruokaa
Gubbe o ilminarsisti! Luekaan!
Rakkaalle ihmiselle kerrotaan fantasiat ja aikaisemmat ajatukset, niille voi nauraa tai huokaista. Elämässä rehellisyyys on tärkein eikä siitä sovi poiketa, rakastuneet osaavat laittaa asiat oikeaan lokeroon ja nauraa päälle ymmärtäväisesti.
https://www.youtube.com/watch?v=e0px5y51YX8
👍👍👍
Rakkain fantasia oli loppuaikoina, että hän lähestyy minua vilpittömästi ja avoimin mielin. Kertoo ajatuksistaan oma-aloitteisesti. No, fantasiaa se olikin.
Hän laittoi itsensä peliin aikoinaan ja tuli huijatuksi mutta palstalle tullessa tiesin jo riskin ottaessa.
Tylsä olen, ja joudun toteamaan että fantasioita ei ole, eikä myöskään ketään kaivattua. Paljon kiihkeitä muistoja on ex-vaimon kanssa kahdestaan ja.... Myös monia villejä muistoja ex-tyttöystävistä. Ei varvitse fantasioida/haaveilla kun voi vähän kaivella muisti lokeroita.
Et ees valokuvaa tartte?
No jotain on ehkä vialla jos fantasiaa rakastaa mu miks en mä uskaltais fantasiastani kertoa ne kun mulla taas usein liittyy seksiin aina ei toki kannata fantasiaansa edes yrittää toteuttaa toki jos elämänsä haluaa pilata ni ei kun siittä vaan
Niin no sinun tapauksessa vaikuttaa forsettamiselta, niin jätä hyvä mies väliin, kun itsekin tiedät kuinka siinä kävisi
Minulla ei ole tapana fantasioida kenestäkään. Liittyy varmaan siihen, että koen kaikki vain kavereiksi.
Minulla on hänestä kuva viime kesältä punaisessa kietaisumekossa katse järvelle.. Fantasiassani hän odottaa malttamattomana, että näytän pitkästä aikaa tunteeni. Nyt on tilaisuus kun muut ovat saunassa. Pyydän että otetaan kaverikuva, mutta otankin hänen hiuksistaan hellästi kiinni ja suutelen yllättäen. Hän vastaa suudelmaan kiihkeästi eikä halua päästää irti kun avaan hänen mekkonsa nauhoja ja pääsen kiinni hänen suloihinsa. Kaikki ympärillä unohtuu. Vain huuleni kiinni hänessä kun liun alaspäin.. hänen voihkintansa saa minut hurmokseen, hän haluaa rajummin ja kovempaa. Ja hän saa mitä tilaa. 🔥
Ainoa oikea ensirakkauteni ❤️
Rakkain fantasia olisi keskustella monotonisesti jostain asiasta hänen kanssaan ja tuijottaa samalla kiinteästi hänen huulia :)
Teot
Onhan nuita fantasioita itellä, mut en tänne niitä kerro. Mut rakkaalleni kertoisin, jos hän siis olisi mun rakas, mutta eipä hän oo. :(
Ei ainakaan täällä kaipailu
Käytät usein tätä palstasedän vmaista retoriikkaa
Aren t u a doll
Sanoisi, että meidän täytyy puhua.
Oon monta kertaa meinannu, mutta menee sisu kaulaan ja sanat
Katoaa.
Tuo olisi tosi karmivaa kuulla joltakin... 😬
Kietoutuisimme toisiimme. Kerron sitten kun olemme siinä tilanteessa.
Yhteistä liikuntaa, huumoria ja yhdessäoloa 🩷
Tällaista olen minäkin ajatellut hänen kanssa tehtäväksi.
Sellainen halailu että on toisessa kiinni, kasvot lepää hiuksissa ja kaulalla.
Hänellä olisi hevosen kengittäjän mokkainen essu ja kädessä juustoleipä
Se, että saisi halata pitkään. Onnistuiskohan sellainen suhde, missä me vaan halaillaan.
Tän mäkin haluisin.
Miksi haluat vaan halailla?
Ei. Pitää myös pussata ja sanoa että tykkää. /sivu
Tähän ikään ei enään sillai fabtasioi fantasia kun on ei ole todellista ja aina ole järkevää edes fantasiaa toteuttaa koska fantasiasta on suurin osa fiktiota ja toteuttaessa saattaisi jopa rikkoa lainrajoja ja muutenkin minusta on mukavampi haaveilla haaveista ei yleensä puutu kuin toteutus mitä taas rajoittaa mahdollisuudet ja usein rahatilanne
Kaikenlaista olisi mielessä.
Kerro?
Miksi ihmeessä kertoisin tänne mitään. Hän ei täällä käy kun on varattu mies.
Tällä hetkellä ei ole fantasiaa. Kaikki on toteutunut jo kumppanin kanssa. Jotain kivaa keväältä odotan silti.
Sillain, että pyörtyisi, kun halaisin ja herättäisin sit suudelmalla.
Ehkä en, se ei olisi tahdikasta. Mutta olen nähnyt hänestä unta jossa hän asustaa vanhassa maalaisidyllissä, hirsisessä pienessä aitassa. Auringon laskiessa metsän taakse, koputin hänen aittansa ovea, hän oli tiennyt odottaa minua ja hän hymynsä sulatti täysin. Hänellä oli pitkä vaalea yöpaita päällänsä ja minulla sen ajan miesten asu, saappaita myöten. Hänellä oli pieni, yksin nukuttava puinen sänky johon sopeuduimme rakastuneina. Hänen hiuksensa tuoksuivat luonnolliselle, niitä oli niin paljon että varoin painamasta käsiäni niiden päälle ettei häntä sattuisi. Pitelin koko yön häntä sylissäni, tuomen tuoksu tuntui huumaavalta, kuin nainenkin flanelli yöpaidassa, paljaine säärineen.
https://www.youtube.com/watch?v=AoTkmBB4yow
Oho, voisi olla kuin elokuvassa
Erään tutun, itseäni vanhemman hyvävartaloisen naisen kanssa eroottiset hetket. Suurin toive ollut...
Plus öljyhierontaa kiinteille pakaroille! Suukkoja kaulalle ja suulle...
Voisin sitoa miehen alastomana tuoliin. Itse tulisin alastomana syliin istumaan. Oltaisiin siinä vain kasvokkain ja katseltaisiin toisiamme silmiin. Viattomasti 😌
Voi luoja....
Olisko ok?🤔
Joo, erään tekemänä.
Tykkääkö eräs sitoa? Tiedätkö?
Sanoisin että panisin ja oon sanonu jo. Tykkäsi.
Terv. Yks naikkonen
....jatkoa edeliseen että saisin mennä hänen elämäänsä hänen naiseksi omaksi. Mutta en voi ku hän on varattu...
Nuo kolme ezellistä omi kaikki mun... saman hlön.
Sori kirjoitusvirheet..nuo kaikki kolme oli mun sanomia. Saman hlön.
Olen myös sanonut ne hänelle. Osan ainaki
Hän huumaisi ja kaappasi minut ja laittaisi häkkiin.Hänen silmänsä olisivat viiruullaan halusta katsellessaan minua ja se ilme ei loppuisi rakastelun jälkeen enää ikinä.
Olisin hänelle ainut asia mitä hän haluaisi töiden ohella tehdä.
Että saan antautua ja alistua hänelle naisena ja hän saa kokea olevansa mies, jollaiseksi ei voi kokea koskaan yhtä paljon kun mun kaa. Ja mä olisin maailman onnellisen nainen. Ja se hetki tulisi olla joka päivä. Rakastan sua S.
kertoisin, se tuskin häntä järkyttäisi. ajatus hänestä aina herkkänä ja hellyyttä janoavana, ihana luonteisena naisena.
Järkytyin jo kun et livessä pidä yhteyttä vain täällä tuonkin kerroit
Se, että olisi yhteys.
Joo, yhteys uima-altaassa.
Tässä tilanteessa minäkään ei mitään muuta juuri nyt kaipaisi. Luulen, että molemmat kärsivät tilanteesta.
Onko vaikeaa soittaa tai laittaa viestiä? Miksi kärsitte kun voi tehdä jotain?
Sivujuonne
Mä ainakin kärsin 😞
Niin mäkin kärsin. Mut toki meillä on mahdollista käyttää yhteyttä, joka meillä on. Onhan se valinta olla sitä köyttämättä.
n(sivusta)
Kertoisin hänelle kaikki fantasiani, mutta palstalle en kerro. 🙂
Että hän mies sanoisi, että voidaanko jutella jossain tai laittaisi viestin jotain muuta kautta.