https://www.vaestokello.fi on persuilta hieno lahja suomenkielisille.
Pakkoruotsi lakkautettava!
Rajat kiinni asylum-siirtolaisille!
Väestökello on hieno juttu
Anonyymi-ap
2
91
Vastaukset
- Anonyymi
Persut ovat nyt hallituksessa. Siellä pitäisi viedä omia hankkeita läpi ja käytäntöön.
Väestökelloja, yms. voi nikkaroida oppositiossakin. - Anonyymi
Sarjassamme tolloihin uppoavaa vaikuttamista. Ilman maahanmuuttoa loppuvat työntekijät jotka pitävät huolta työpanoksellaan kansantaloudesta. Persua ei asia kiinnosta koska mielestään on parempi kyykkiä vanhana ja koukkuselkäisenä juuresmaalla einestään kuokkimassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083