Kerttu ja Saima keski-ikä 77 olivat uimahallilla

Anonyymi-ap

Kerttu ja Saima keski-ikä 77 olivat uimahallilla ulkomaan miestä ihailleet. Mies oli kahlannut naisten luo ja kysynyt huonolla englannillaan "Do girls want to fuck with me in a threesome?"
Kerttu ja Saima olivat alkaneet kirkua ja valvoja oli ajanut ne pois. Kerttu kertoi, että fucking ulkomainen oli kutsunut heitä girls ja kun he ovat mature!!!

8

683

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saiko Kerttu ja Saima ikuisen porttikiellon halliin? Ostaako Sumppi nyt lohduksi ulkomaalaiselle pyörän?

      • Anonyymi

        Joo ostaa ja luovutuksesta tulee sensaation suuri spekktaakkeli. Se kestää tunteja ja Sumppi ottaa itsetyytyväisyyskuvia 8 000 kappaletta.


    • Anonyymi

      Kerttu ja Saima joutuu nyt ostamaan viikon kovan reissun Gambiinaan 16 täyttäneiden poikien luokse.

      • Anonyymi

        mustaa suonikasta


    • Anonyymi

      Siis tapahtuiko tämä Kankaanpään uimahallissa?

      • Anonyymi

        jep jep sanoi entinen mies ja siitä tuli presidentti -voi mikä kansa!


      • Anonyymi

        vanhukset pois uimahallista!


    • Anonyymi

      Et kai sinä Saima torjunut nyt tuon 34 vuotiaan seuran?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      63
      3351
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1144
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      960
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      22
      944
    5. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      810
    6. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      734
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      33
      717
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      45
      709
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      29
      653
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      647
    Aihe