Kai ihminen jos jostain

Pitää enemmänkin niin haluaa tehdä selväksi tykkäämisen. Harmi kun yksi osoittaa lämpöä ja kiinnostusta mutta silti ei välitä enempää. Yksipuolinen rakkaus on ikävää
4282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ole jo hiljaa. Olen mielummin yksin, kun kuuntelen tuota nalkutusta.

Äänestä

Nyt vittn sieltä kiipeilemästä läskit.

Äänestä

Sepä olisikin kun saisi sitä vastalämpöä ja kiinnostusta 😏

Äänestä
  • Jos antaisin hänelle jäätävänkylmälle naiselle lämpöä niin tulisi vain vesivahinko sulamisvedestä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitää enemmänkin niin haluaa tehdä selväksi tykkäämisen. Harmi kun yksi osoittaa lämpöä ja kiinnostusta mutta silti ei välitä enempää. Yksipuolinen rakkaus on ikävää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu