Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pysyvä posliini

Mulla on pari kaveria, jotka on teettäneet laserilla pysyvän posliinin ja kainaloistakin pois karvat. Ovat suositelleet.

Kannattaako? Liittyykö siihen vaaroja? Syöpävaara?
161809
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Tänään ajoin karvat pois palleista kullista ajoin myös kainaloista karvat pois tosi ok juttu

1Äänestä
  • Olisit kuohinu ittes vitjapalli

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Olisit kuohinu ittes vitjapalli

    Niinkö sinä olet tehnyt. Hyvä ratkaisu eipähän sunlaisia idiootteja tule uusia.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Olisit kuohinu ittes vitjapalli

    Mitä tarkoitat? Oletko kuohinut??

    Äänestä

Tuo kuulostaa hyvältä, onkohan kuinka kallista ? Joutuuko käymään kuinka monta kertaa noissa hoidoissa ?
Itse olen myös posliini, mutta aika usein joutuu ajamaan . Paras olisi kun ei karvat kasvaisivat ollenkaan.
M 64 CD 💃

1Äänestä
  • Katos meidän palsta friikki se jaksaa yöt ja päivät täällä päivystää. Klo 03:08

    Äänestä

  • No niinpä näytät olevan. Et taida ihan heti kyllästyy kyyläämiseen ja määkimiseesi. Mitäs olet buaahaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    No niinpä näytät olevan. Et taida ihan heti kyllästyy kyyläämiseen ja määkimiseesi. Mitäs olet buaahaa.

    Sää mää ja bää se vaan määkii buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Sää mää ja bää se vaan määkii buaahaa

    Niinpä näytät tekevän. Mitäs olet määkivä buaahaa papukaija.

    Äänestä

Olen viime päivinä käyttänyt ns. koti laseri alapään karvoihin. Aika näyttää kasvavatko vielä takaisin , toivon mukaan eivät . Olisi aivan upeaa jos ei tarvitsisi enää ajaa karvoja . Mielestäni karvaton alapää aivan parasta.
M 64 CD 💃

2Äänestä
  • Mitäs meidän sirkus friikki se jaksaa. Kyllähän kannattaa täällä kyylätä ja valvoa että saat tuon tänne kirjoitettua. 04:37 mee pelle sirkukseen.

    1Äänestä

olisin onnellinen, jos pääsisin kaikista karvoista eroon. Olen käynyt posliinina urologilla virtsarakon tähystyksessä.
Hänen avustajansa nuori nainen katseli tosin posliiniani halveksivasti

Äänestä

Mieheni antoi vuosia sitten markkinoiden parhaan valoepilaattorin. Viimeiseen kahteen vuoteen ei ole tarvinnut tehdä mitään. Seuraavana hääpäivänä sain vaatteita, mikroshortsit, erityisen stretch farkkuja liian pienellä koolla. Sain nyös bikinit ja äärimmäisen lyhyeen mekon. Bikinejä luluunottamatta aloin käyttämään vaatteita aluksi bilettäessä, mutta sittemmin myös työpaikallani vastaanottokeskukssa.

Äänestä
  • No mikäs sulla nyt on. Eikö niuvanniemi saa pikku buaahaa spedeä siellä kuntoon..

    Äänestä

Saa nähdä sitten kun naapurini herää, leikkasin siltä muuten karvat kullin ympäriltä, mitähän tuumii 😉 Mitäs ottaa liikaa (haha )

Äänestä

Olen valmis maksamaan, vaikka reilusti naiselle joka suostuu leikkaamaan !!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mulla on pari kaveria, jotka on teettäneet laserilla pysyvän posliinin ja kainaloistakin pois karvat. Ovat suositelleet.

Kannattaako? Liittyykö siihen vaaroja? Syöpävaara?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu