Nyt kävi erittäin nolojuttu töissä!!

Anonyymi-ap

En kerro työpaikkaani tänne, mutta minulla ja eräällä työkaverilla on salainen suhde. Menimme tauolla vessakoppiin ja lukitsimme oven. Pyörimme siinä hetken kunnes tajusimme olevamme jumissa. Olimme oikeasti puristuksissa astassa kopissa. Pöntön ja lavuaarin välissä. Olen itse hoikahko nainen, mutta tämä mies on erittäin ylipainoinen. Hänen takia jäimme jumiin. Onneksi meillä oli vaatteet vielä päällä, mutta kegät puuttuivat jalasta. Sain onneksi kuroteltua oven auki lukosta ja avasin sen raolleen.
Keksimme tekosyyn. Huusimme apua. Kerroimme, että olimme avaamassa viemäriä ja jäimme jumiin.
Koko työpaikka seisoi ovella. Jouduimme soittamaan palokunnan ja lavuaarinpiti irroittaa, että pääsimme irti.
Epäilen, että kaikki arvasivat jotain, koska muut huomasivat, että olimme sukkasillaan eikä lavuaarissakaan ollut tiedossa vikaa. Kuinka kehtaan mennä töihin. Tämä koko homma oli työkaverin vika!! Jos hänellä ei olisi ylipainoa tätä ei olisi tapahtunut.

4

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      😂😂👍🏻

    • Anonyymi

      Kumpa oli loppujenlopuksi se ylipainoinen KymHvassa?

    • Anonyymi

      Kaikenlisäksi minulla oli vessaharja perä-ukossa!

    • Anonyymi

      Minulla kaiken lisäksi ahtaan paikan kammo joten tämä kokemus oli minulle erityisen traumaattinen ja stressaava.
      Aloittaja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      4598
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2571
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2404
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      21
      1835
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1732
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      82
      1583
    7. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1582
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      1427
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1298
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1165
    Aihe