Putinin suurimmat huolenaiheet eivät ole Ukraina vaan porno ja venäläisten sperma.

Anonyymi-ap

Venäläiset eivät sikiä sitten enää millään omin nokkinensa. Väkiluku vähenee, vaikka kuinka lapsia ryöstetään Ukrainasta.

Asiaan olisi kyllä ratkaisuja ja tässä niitä pari:

Ensinnäkään Venäläinen Sperbank ei ole spermapankki niin kuin voisi kuvitella, eikä siellä ole vastaavan suomalaista spermapankkia talletuksia vaan ihan käypää valuuttaa. Sen vuoksi Suomi voisi vaihtaa tai myydä ainakin osan spermapankin talletukset Sperbankille sopivalla summalla vaikka 200 miljardilla. Sillä kunnon laatu spermaa maksaa ja on aina hintansa väärti. Sen tietää Putinkin varsin hyvin.

Toinen tapa auttaa Putinia on lähettää tatjanat, nataliat, allat jne neitokaiset Suomeen astutettavaksi. Suomessa on paljon peräkammarin poikia, jotka kyllä uhrautuisivat isänmaan hyväksi astutusasioissa.

Näin saataisiin Putin tyytyväiseksi. Työläiset ja toverit voisivat keskityttyä työpaikoillaan pelkkään työhönsä eikä tarvitsi ruokataukoja uhrata turhiin astutuksiin työkavereiden kesken, vaikka Putin niin on kehottanutkin väestönkasvun kiihdyttämiseksi.

9

166

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Venäjälle ei synny kuin Kremliin sisäsiittoisia hobitteja. Putin on oikeassa, siitosspermaa tarvitaan ja kovasti. Työpaikoilla päiväpanot pakollisiksi.

      Sääliksi kyllä käy niitä onnettomia, jos sattuu kuulumaan joko mies tai naisvantaisen alan pieneen vähemmistöön. Siinä joko joutuu antamaan tai jakamaan sadalle joka ruokatunti.

    • Anonyymi

      Aloittajalla horisee tuo puhe....
      Venäläiset eivät sortuneet edes koronakusetukseen...ei tullut kuolemaa eikä sairauksia näistä piikeistä.
      Venäjällä veri säilyi puhtaana ja lisääntyminenkin.
      USAn armeijallakin sairastui ja kuoli porukkaa piikkeihin ..joten hahahaaha
      Saati sitten muu väki Autismi lissääntynyt monikymmenkertaisesti 40 vuoden aikana jenkeissä...nyt ufoja, tulipaloa, muuta sairautta sumusta..etc..ja Suomi Pikkujenkkilänä seuraa ja Nato tuhoaa jo Lappia ja yllyttää hyökkäsliitollaan Suomea sotaan rauhallista naapuria vastaan koko ajan saivarrellen ja vihapuheillaan sekä jjopa drooneillaan. Johdossa o vikaa sano sähkömieskin.

      • Anonyymi

        Suomessa loisivien russonatsien kannattaa mitä pikimmiten suksia Venäjälle.

        Pääsevät purskauttamaan suolensa Ukrainan pelloille.

        Silloin ovat ensimmäistä kertaa hyödyksi ihmiskunnalle.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Vähemmän Venäjää on enemmän sivistystä ja rauhaa.


    • Anonyymi

      Putukka on kalkkeutunut vanha höperö.

      Päästelee suustaan sammakoita ja on ryhtynyt harkitsemattomiin tekoihin, joilla on vuosisatainen Venäjää rappeuttava vaikutus.

      Tyhmyyttä ei voi opettaa.

    • Anonyymi

      Suomeen myös pitää saada käytäntöön Putinin määräämät pano perjantait. EK voisi esittää sen kompromissiehdotuksena TL/SAK’lle vaatimuksille. Näin yhdessä pantain Suomi nousuun. Se ei ole keneltäkään pois, jos valtio takaa jatkoseuraamukset.

    • Anonyymi

      Suomeen tulee saada spermapörssi spermapankin yhteyteen. Siinä käytäisiin kauppaa kuten kaikella arvotavaralla. Eniten tarjoava saisi laakin. Näin Putinin ongelma poistuisi, voisi nukkua yöt rauhassa ja saisi mersuja mossejen sijaan.

    • Anonyymi

      Aloittajalle ajankohtaisempi ja läheisempi aihe: Suomalaiset eivät sikiä sitten enää millään omin nokkinensa jnpp.
      Onks aiheet loppunu, kun pitää hakee suljetun osaston peräkammarista? :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      111
      5033
    2. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      122
      2695
    3. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      28
      2497
    4. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      201
      2245
    5. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      432
      2165
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      176
      1627
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      110
      1334
    8. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      36
      1172
    9. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      72
      996
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      81
      930
    Aihe