Suomalaiset tekivät oikean päätöksen kun lähettivät tämän ääri ateistin Eurooppaan.Sieltä Euroopasta,Li lähetetään hyvin todennäköisesti helvettiin koska kyseinen muija ei koskaan ota mitään vastuuta siitä että hän tappoi ystäväni sairaalla ateismi kampanjallaan.
Kaikki tyhjäpää ateistit,voitteko nyt tehdä niin,että lähdette nyt kaikki pois Suomesta.Suomessa on jo tarpeeksi itsemurhia tekeviä ateisteja.
Se on kyllä kumma juttu että te ääri ateisti tyhjäpäät ette ole vielä kertaakaan pyytäneet anteeksi sitä että tapoitte ystäväni.Teillä ei ole moraalia ettekä koskaan tule ymmärtämään että mikä on oikein ja mikä on väärin.Ehkä teillä ei ole sielua ollenkaan ja niinhän te uskottekin.
Li Andersson
Anonyymi-ap
0
262
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808522724687Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään963507Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka252796Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv672350Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?992225TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain921509Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään281319- 411316
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli741276- 67926