Hyvin menee, penskat ei osaa analogista kelloa edes, mitä vielä?
Tulevat veronmaksajat?
Anonyymi-ap
2
190
Vastaukset
- Anonyymi
Li on siis saanut jo ensimmäisen erävoittonsa opetusministerinä. Kolminkertainen Uraa LI'lle: Uraa, Uraa, Uraa!
- Anonyymi
Se onki kiva sitten joskus kun pitäisi lääkärikäynnillä käydä tarkistuttamassa ajokykyi, siellä kun on ehdottomasti osattava piirtää viisarit oikein, laittaa numerot, viivat ja muut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712993
- 482618
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322255- 792158
- 951966
- 321732
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171507Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301320Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319