Mitä se Ukkola höpisee

Tujunen sanoi hienosti eilen, että tää afrikan tähti ei kiinnosta ollenkaan. Että pitäisi puhua oikeasti tärkeistä asioista.

Niin mitä tekee showtaan juontava Ukkola:

"Just niin. Mä oon ihan samaa mieltä."

Häh? Täh?!

Hän vetää showtaan ja tuo aiheet ohjelmaansa.
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ennen vaaleja Purra oli huolissaan mustista jätesäkeistä. No eipä ole sen jälkeen ollutkaan ?

Äänestä
  • Vai olisiko ollut 15 vuotta sitten.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tujunen sanoi hienosti eilen, että tää afrikan tähti ei kiinnosta ollenkaan. Että pitäisi puhua oikeasti tärkeistä asioista.

Niin mitä tekee showtaan juontava Ukkola:

"Just niin. Mä oon ihan samaa mieltä."

Häh? Täh?!

Hän vetää showtaan ja tuo aiheet ohjelmaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu