Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miltä orgasmi

Kertokaapa naiset kanssasisarellenne miltä orgasmi tuntuu? En ole koskaan saanut orgasmia...ja eikö niin että tietäisin jos olisin? Koittakaa kuvailla mahdollisimman monipuolisesti, havainnollisesti, fyysisesti, henkisesti..
42701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh..Muistan kun joskus 12 vuotiaana halusin kokeilla masturbointia, kun siitä nyt oli tuohon ikään mennessä kuullut jo kaikenlaista. Tottakai teki mieli ottaa selvää, mikä se kuuluista orgasmi on.
Kiihottuminen tossa iässä oli vaikeeta, kun ei ollu kertyny mitään sellasia kokemuksia, mitä ois voinu muistella ja kiihottua siitä. Nykyäänhän se on helppoo kun tietää on jo omia seksikokemuksia ja sitä kautta pystyny kehittään fantasioita. Mut kyllä se siitä sitten lähti. Muutaman ekan kerran kyllä tuli hinkutettua tuloksetta..
Mutta sitten, eräänä yönä, se touhu vaan alko tuntua siltä, että tuntuu ihan hemmetin hyvälle, eikä viitti lopettaa. Ja sit rupes tuntumaan vielä paremmalle...ja paremmalle. Rupes oikeesti pelottaa että kuin hyvälle sitä voi enää tuntua!
Ja sit kun se orkku tuli niin oli huudossa pitelemistä. Se on kyllä parhaita tunteita maailmassa, enkä enää pärjäis ilman sitä.
Ekan orkun jälkeen niitä tuli kyllä tehtailtua aika tiuhaan tahtiin... ;)

Äänestä
  • Mä saan orkun hyvin helposti niin klitoriksella kuin emättimelläkin. Nautin ehkä kuitenkin enemmän emätinorgasmista, sillä rakastan sitä tunnetta, että muna on sisällä!!! Orgasmin tunnetta on vaikea kuvailla, mutta tässä yritystä: Just ennen orgasmin tuloa tuntuu ihanaa hiukan kutisevaa hankausta emättimen sisällä ja klitoriksessa. Haluan, että kulli/sormet/kieli osuu just niihin kohtiin useammin ja kovemmin. Jalat tärisee, nännin kovettuu, vatsanpohjaa kutittaa. Kun orgasmi tulee, niin emätin ( klitoris) turpoaa ja sykkii kuumana. Ihana rento ja lämmin olo valtaa koko kropan...endorfiinia virtaa!!! Mun mies tuntee myös emättimen paisumisen aiheuttaman paineen ja sekös tekee ukolle kutaa. Hyvin monesti ukko laukeaakin tuntiessaan mun orkun. Ja mun hyvää oloa vaan lisää tunne siitä, että tussu on täynnä spermaa. NAMIA!!! Se on kyllä maailman ihanimpia tunteita. Toivottavasti saat orkkuja jatkossa ja PALJON!

    Äänestä

  • rakastellessa saatua orgasmia, nutta vastauksena kysyjäle...SE TUNTUU IHANALTA!!!! sen kyllä tietää kun sen kokee.

    Äänestä

siten että olis paskat tulossa ja kuset tulee ilman muuta.
Kannattaa käyttää kuulosuojaimia ainakin naapureiden.
Siemensyöksyn sattuessa penis on suunnattava salaman nopeudella kohden peräaukkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntuu??? kirjoitti:

Kertokaapa naiset kanssasisarellenne miltä orgasmi tuntuu? En ole koskaan saanut orgasmia...ja eikö niin että tietäisin jos olisin? Koittakaa kuvailla mahdollisimman monipuolisesti, havainnollisesti, fyysisesti, henkisesti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu