Olen 45 v. nainen, eronnut ja uudelleen naimisissa 60 v. miehen kanssa. Aikaisemmassa avioliitossa kaikki muu seksiin liittyvä oli kiellettyä, paitsi suvullinen lisääntyminen. Nyt Kaikki on aivan päälaellaan tuohon menneeseen verrattuna. Saan pukeutua otsikossa esitetyllä tavalla, ja mennä vaikka festareille tai tanssimaan.
Rockabilly lady look
9
1024
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on samanlainen aikaisempi elämä. Tarkkaan säännöstelty, myös muuten, kuin seksin osalta. Nykyisin asun avoliitossa itseäni 10 vuotta vanhemman miehen kanssa. Omista haluistani tai fetisseistäni ei voinut edes puhua aikaisemmin. Nyt ei ole juurikaan rajoituksia, ei puhumisen eikä toteutuksen suhteen.
- Anonyymi
Kihloissa olin exäni kans 8 vuotta, kärsin hänen musta sukkaiduusta. Tapasin 11 vuotta vanhemman miehen tansseissa hän vei jalat altani. Toisella tapaamisella menimme ilta uinille pienelle järvelle, kuinka ollakkaan järvessä halailimme ja suutelimme. Kiihotuin enkä voinut vastustaa halujani, rantaan mentyä revin hänen uima housut jalasta, pyysin pane mua kunnolla. Yhdyttiin kuin viimeistä päivää, molemmat huusimme orgasmin tullessa. Olemme nyt pari jossa seksi sujuu, eikä mustis tule kyseeseen. N 54
- Anonyymi
Erittäin surullista että menee suhde vahtimiseen ja Erittäin ahdistaviin muotteihin.
Itse en pysty kuvittelemaan että alkaisin painostamaan toista johonkin tiettyyn tyyliin tai tapoihin, ehkä siksi olenkin yksin, toisaalta en tiedä että mikä piru minustakin tulisi jos jollekin naiselle kelpaisin.
Terveisin: Vannomatta paras 50 vuotias mies - Anonyymi
Hienoa että kaikki on nyt hyvin,ja voit nauttia elämästä...rockabilly look toimii myös minulle.
- Anonyymi
Mistähän löytyisi mulle vastaava lady ?
Ei mitään mustasukkaisuutta👎👎
Amerikan henkisyyttä kyllä👍👍👍👍
M54 - Anonyymi
Minulla on 18 v. vanhempi mies, itse olen 44 V. Tämä on kolmas pidempiaikainen suhteeni ja ensimmäinen jossa ei ole mustasukkaisuutta matkassa. Miksi kummassa nuo vanhat miehet ei ole mustasukkaisia ? Ihmettelen vaan.
- Anonyymi
Rockabilly on "jautaa", ehkä hiukan maustettuna nykypäivän lookilla. Minä tykkään ja mies tykkää siitä. Ikää meillä on yhteensä 107 vuotta ! Nim. Dodge
- Anonyymi
Mä oon kohtas 50 v. nainen, treenattu ja kuosissa. Harrastan tuollaista pukeutumista ja... kimppoja. Olen kyll naimisissa, mutta se ei haittaa menoa... ainakaan mun miehen mielestä.
- Anonyymi
Ihana nainen.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301916
- 1211385
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401160Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni601083Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2831063- 491059
- 1381045
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet94897Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58829Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77826