Olen 45 v. nainen, eronnut ja uudelleen naimisissa 60 v. miehen kanssa. Aikaisemmassa avioliitossa kaikki muu seksiin liittyvä oli kiellettyä, paitsi suvullinen lisääntyminen. Nyt Kaikki on aivan päälaellaan tuohon menneeseen verrattuna. Saan pukeutua otsikossa esitetyllä tavalla, ja mennä vaikka festareille tai tanssimaan.
Rockabilly lady look
Anonyymi-ap
91033
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mulla on samanlainen aikaisempi elämä. Tarkkaan säännöstelty, myös muuten, kuin seksin osalta. Nykyisin asun avoliitossa itseäni 10 vuotta vanhemman miehen kanssa. Omista haluistani tai fetisseistäni ei voinut edes puhua aikaisemmin. Nyt ei ole juurikaan rajoituksia, ei puhumisen eikä toteutuksen suhteen.
Kihloissa olin exäni kans 8 vuotta, kärsin hänen musta sukkaiduusta. Tapasin 11 vuotta vanhemman miehen tansseissa hän vei jalat altani. Toisella tapaamisella menimme ilta uinille pienelle järvelle, kuinka ollakkaan järvessä halailimme ja suutelimme. Kiihotuin enkä voinut vastustaa halujani, rantaan mentyä revin hänen uima housut jalasta, pyysin pane mua kunnolla. Yhdyttiin kuin viimeistä päivää, molemmat huusimme orgasmin tullessa. Olemme nyt pari jossa seksi sujuu, eikä mustis tule kyseeseen. N 54
Erittäin surullista että menee suhde vahtimiseen ja Erittäin ahdistaviin muotteihin.
Itse en pysty kuvittelemaan että alkaisin painostamaan toista johonkin tiettyyn tyyliin tai tapoihin, ehkä siksi olenkin yksin, toisaalta en tiedä että mikä piru minustakin tulisi jos jollekin naiselle kelpaisin.
Terveisin: Vannomatta paras 50 vuotias mies
Hienoa että kaikki on nyt hyvin,ja voit nauttia elämästä...rockabilly look toimii myös minulle.
Mistähän löytyisi mulle vastaava lady ?
Ei mitään mustasukkaisuutta👎👎
Amerikan henkisyyttä kyllä👍👍👍👍
M54
Minulla on 18 v. vanhempi mies, itse olen 44 V. Tämä on kolmas pidempiaikainen suhteeni ja ensimmäinen jossa ei ole mustasukkaisuutta matkassa. Miksi kummassa nuo vanhat miehet ei ole mustasukkaisia ? Ihmettelen vaan.
Rockabilly on "jautaa", ehkä hiukan maustettuna nykypäivän lookilla. Minä tykkään ja mies tykkää siitä. Ikää meillä on yhteensä 107 vuotta ! Nim. Dodge
Mä oon kohtas 50 v. nainen, treenattu ja kuosissa. Harrastan tuollaista pukeutumista ja... kimppoja. Olen kyll naimisissa, mutta se ei haittaa menoa... ainakaan mun miehen mielestä.
Ihana nainen.