Kysymys miehille. Harrastatteko alakerran karvoituksen siistimistä? Trimmaatko lyhyeksi vai ajeletko pois? Ajeletko karvat kullin varresta ja kasseista? Entä väliliha ja peppureiän ympärys? Entä pakarat, siistitkö nekin?
Miesten alakerran karvojen trimmaus ja ajelu. Harrastatko sitä?
11
668
Vastaukset
- Anonyymi
Karvoituksen trimmaan koko vartalolla 6 - 9 mm mittaan ja ajelen vehkeet paljaaksi p-reikään asti.
Ihan hygieniakysymys. - Anonyymi
Ei kai kukaan ole siistimättä karvoitustaan nykyaikana.
- Anonyymi
Täysposliinina jo vuodesta 1984. HYGIENINEN JA NÄYTTÄVÄ.
- Anonyymi
En ajele muuta kuin rekkaa ja levareilla aina taukoa pitäessä tarjoan muille äijille karvaista hanuria ja jälkiruokana saa rekkamiehen pastilleja!
Tosimies antaa karvojen kasvaa!
Ja niin tekee myös nainen joka ei halua näyttää viivapimpalta pikkulikalta!- Anonyymi
🤢🤢🤮🤮🤮🤮
- Anonyymi
Eipä tuolla saunoissa juuri enää näe jätkiä, joilla ei olisi munankarvat ajeltu. Sama homma itellä.
- Anonyymi
Niin missä saunoissa...?
Luonnotonta on. Luonnolliset miehet eivät ajele ainakaan kaikkea pois. Siistiä voi, tai olla kokonaan siistimättä. Niin on pärjätty vuosituhansia (paitsi jossain Egyptissä ja jossain muualla karvavastaisessa yhteiskunnassa ehkä ei, missä keskityttiin liikaa naiselliseen kauneudenhoitoon), mutta nykymiehistä osa on niin sekaisin, ettei enää ymmärrä ulkoiselta paineelta ja mainonnalta karvankasvun olevan luonnon tarkoitus.
- Anonyymi
Millon mitenkin munakarvoja on pakko toisinaan vähintään lyhennellä kun jää esarin väliin perskavoja en ole ekan kerran jälkeen lyhennelly on meinaan äärimmäisen vittumaiset kävellessä lyhyet perskarvat
- Anonyymi
Olen täysin posliini, eli kaikki alapään karvat pois. Minusta näyttää ja tuntuu paljon paremmalta , en anna enää karvat kasvaa takaisin.
M 64 CD 💃 - Anonyymi
Millä vehkeellä tai aineella hoidatte kassit posliiniksi?
- Anonyymi
Täysin karvaton alapää. Vaimo kosmetologi, ottaa sokerilla. Pysyy pitkään karvattomana.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2722410Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991289- 1081201
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831201Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581145Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811096- 44962
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67897Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767