Miten kertoa miehelle nolosta fetissistä? Haluan ajella hiukseni

Anonyymi-ap

Minulla on hiustenleikkuu-fetissi. Kiihotun siis naisten hiustenleikkuusta ja etenkin -ajelusta.

Jo pienenä tykkäsin leikata barbeilta ja nukeilya hiukset lyhyiksi. Tietokonepeleissä hahmoni olivat aina kaljuja ja se kiehtoi minua.

Isompana löysin youtuben ihmeellisen maailman buzzcut- ja head shave-videoineen. Nykyään löytyy enemmän jo aikiisviihdettäkin missä leikataan hiuksia, mutte ne on usein alistusjuttuja mistä en muuten välitä.

Ennen haaveilin, että pääsisin joskus ajelemaan toisen naisen hiukset. Sittemmin kiehtovuus on muuttunut kiihottavuudeksi ja nykyään haaveilen omien hiusteni ajelusta.

Minulla on aina ollut pitkät hiukset. Nyt ensimmäistä kertaa lyhyemmät, kun pyysin miestä leikkaamaan hiukseni hartiapituuteen.

Haluaisin ajella hiukseni siiliksi tai että mies ajelisi hiukseni. Oikeastaan haluaisin, että mieheni haluaisi minun ajelevan hiukseni ja tekisin sen häntä miellyttääkseni, mutta se olisi varmaan käynyt jo ilmi.

Miehellä ei ole mitään lyhythiuksisia naisia vastaan ja on kertonut, että yhdellä hänen entisellä deitillä oli siili mikä sopikin hänelle.

Miten voisin tunnustaa miehelle fetissini?
Tai edes ehdottaa hiusten ajelua johonkin tekosyyhyn vedoten. Saisinko mitään irti tilanteesta, missä mies ajelisi hiukseni tietämättä että kiihotun siitä?

5

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Upp

    • Anonyymi

      Lyhyet hiukset ja siili sopii naiselle, jolla on kauniin muotonen kallo, pitkä kaula, kauniit kasvot ja sirot piirteet. Lyhyet hiukset korostaa huomattavasti muita hyviä puolia. Hiuksettomuus lisää alastomuutta, alastomuus on seksikästä.

      Yllättävän moni syttyis tosi tilanteessa, missä nainen rinnat paljaana leikkaa ja ajelee hiuksensa. Siinä on

      • Anonyymi

        ... jotain niin sensitiivistä. Vaikkei etukäteen tiedostaisi kiihottuvansa asiasta.

        Siro siilihiuksinen nainen ison kalun päällä on hot. Myös siilihiuksinen nainen ottamassa suihin on hot. Kalju ei näytä niin hyvältä kuin siili, mutta kaljun sheivaus ja ajetulle päälle laukeaminen on hot.


    • Anonyymi

      Upp

    • Anonyymi

      Ajelen hiukset miehen työreissun aikana

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      108
      4787
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      403
      1476
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      189
      1104
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      110
      1088
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1000
    6. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      14
      963
    7. tilitoimistopiirainen huutaa

      mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt
      Kuhmo
      11
      948
    8. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      921
    9. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      911
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      876
    Aihe