etten olisi ymmärtänyt missä tietty henkilö asuu, eri paikoissakin. Olen väsynyt kaikkeen siihen toistoon ja esitykseen ollut jo monen vuoden ajan. En ole saanut mielessäni itseäni samaan tilaan muiden kuin ikäisteni kanssa ja samoin on halaamisen kanssa. Tärkein syy miksi en voi "palkita" tiettyä henkilöä kaveruudellani on se, että menetin itselleni äärimmäisen tärkeän vakituisen työpaikan. Se ja kaikki se jatkuva kautta rantain kertominen ovat saaneet minut voimaan kauan aikaa todella huonosti. Välillä tuntui siltä, että kaikki oli tarkoituksellista kiusaamista. En jaksa sitä enää yhtään, en kenenkään esittämänä. Ystäväksi vain 60+ ikäinen.
Voi kun te luulette aina
Anonyymi-ap
1
202
Vastaukset
- Anonyymi
Oli väärin aloittaa projekti kysymättä minulta mitä minä tulevaisuudeltani haluan! Se miten projekti toteutettiin ei kunnioittanut minua ja yksityisyyttäni ollenkaan! Projektin toteutus ei sovi ollenkaan sisäiselle maailmalleni, joka haluaa että asiat käsitellään kasvotusten mahdollisimman nopeasti. Nyt sellaista ei ollenkaan tapahtunut! Sen sijaan oli vuosien ajan se tunne, että olen sairastunut pahasti!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-257587Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite986226Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1164358- 1554274
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain562594Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.542370- 1632031
- 661943
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1461815- 451614