etten olisi ymmärtänyt missä tietty henkilö asuu, eri paikoissakin. Olen väsynyt kaikkeen siihen toistoon ja esitykseen ollut jo monen vuoden ajan. En ole saanut mielessäni itseäni samaan tilaan muiden kuin ikäisteni kanssa ja samoin on halaamisen kanssa. Tärkein syy miksi en voi "palkita" tiettyä henkilöä kaveruudellani on se, että menetin itselleni äärimmäisen tärkeän vakituisen työpaikan. Se ja kaikki se jatkuva kautta rantain kertominen ovat saaneet minut voimaan kauan aikaa todella huonosti. Välillä tuntui siltä, että kaikki oli tarkoituksellista kiusaamista. En jaksa sitä enää yhtään, en kenenkään esittämänä. Ystäväksi vain 60+ ikäinen.
Voi kun te luulette aina
Anonyymi-ap
1
216
Vastaukset
- Anonyymi
Oli väärin aloittaa projekti kysymättä minulta mitä minä tulevaisuudeltani haluan! Se miten projekti toteutettiin ei kunnioittanut minua ja yksityisyyttäni ollenkaan! Projektin toteutus ei sovi ollenkaan sisäiselle maailmalleni, joka haluaa että asiat käsitellään kasvotusten mahdollisimman nopeasti. Nyt sellaista ei ollenkaan tapahtunut! Sen sijaan oli vuosien ajan se tunne, että olen sairastunut pahasti!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk525416Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5863470SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2662709"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961810Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6571730Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141291Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re191187Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183917