Sinulla on kaikki hyvin

Sinulla on hyvä, ymmärtävä vaimo ja perhe. Sinuna en rikkoisi mitään siitä, mitä sinulla jo on.
18417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kenelle selität? Sinä et tiedä mistään mitään!

Äänestä
  • Eräälle fiksulle miehelle, joka ei reagoi impulsiivisesti.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Eräälle fiksulle miehelle, joka ei reagoi impulsiivisesti.

    🖕🖕🖕

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Eräälle fiksulle miehelle, joka ei reagoi impulsiivisesti.

    Taidat luulla vähän liikaa itsestäsi.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Taidat luulla vähän liikaa itsestäsi.

    Sinä taidat luulla vähän liikaa näistä smear kampanjataudoistasi kun roikut näissä palstasedän jutuissa tuhti täti. No jos läpi menee niissä paremmissa piireissä niin anna mennä, pyörikää helminauhaa täällä vaikka porukalla

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Taidat luulla vähän liikaa itsestäsi.

    Sä olet yksisarvinen ihan kajahtanut tyyppi, anna jo miehen kuranarratiivien olla ja hanki elämä

    Äänestä

  • Juha hermostui, kun kuvitteli viestin itselleen 😅 ei juhan suhteessa ihan kaikki kondiksessa ole, kun ukolla on aikaa asustella palstalla. Se kettoo aivan kaiken oleellisen siitä suhteesta

    Äänestä

Ihme höpötystä anonyymipalstalla.

Äänestä
  • Nii eikö. Uhkaako tämä palstasedän provohöpötys sun maailmanjärjestystä jotenkin?

    Äänestä

Pidä vaan se mies,niin pääsen eroon siitä.

Äänestä

eikö juha tarttunu sukkiksiisi 🤣🤣🤣🤣

Äänestä

Oletko mies vai nainen varoittelemassa?

Äänestä
  • Palstasetä haaveilee, että olisi perheellinen

    Äänestä

Niin keneltä tämä?

Äänestä

I mies varattu.

Äänestä

Ruma vaimo.

Äänestä

Joo, jos kaikki on hyvin, älä mene väliin 🫷 ihminen eroaa kyllä ensin, jos ei enää suhteessa ole mitään tehtävissä.
Muista, älä mene väliin.
-Sivusta nainen

Äänestä
  • Mielikuvitusmaailmoissa ja tarinoissa on hyvä elää lopun ikää. Pysyttele vaan siellä. Saat kehiteltyä parempaa matskua uusia tuotantoja varten

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinulla on hyvä, ymmärtävä vaimo ja perhe. Sinuna en rikkoisi mitään siitä, mitä sinulla jo on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu