Muista että jos kierrän kaukaa

Niin se johtuu vain jännityksestä, ei siitä ettenkö pitäisi sinusta. Päinvastoin silloin tunnen paljon 🤗😚😍
15406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voi rakas... ❤️❤️❤️ ymmärrän kyllä.

Äänestä
  • Ajattelinkin että ymmärrät mutta halusin vain muistuttaa. . Rakas oot sinäkin ❤️🥰

    Äänestä

En välttele enää, vaikka et useimmiten varoita mitenkään, mikä ei muuten olisi niin paha juttu mutta on, koska sinua näkee niin harvoin joten on paniikki, kun pitäisi osata olla, mutta miten olet, kun tilanne yhtäkkinen ja samaa aikaa päässä takoo, että jos et nyt osaa olla, seuraavaa kertaa ei ehkä tule tai tulee kuukauden tai 2 tai päästä. Taju lähtee.

Äänestä

Tuo onkin just nyt tosi hyvä tragedia.

Äänestä

Tuleeko sinulla pakokauhu jos tulen vastaan 😘

Äänestä
  • Ei tule ja onhan mulla vaipat varalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ei tule ja onhan mulla vaipat varalla.

    Pampersmies, rakastan sinua 🥹

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Pampersmies, rakastan sinua 🥹

    Pam, pam, pers, pers, täältä tullaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Pam, pam, pers, pers, täältä tullaan.

    Tule jo 👁️👁️

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Tule jo 👁️👁️

    Hitsi minun silmät, ai ne olikin sinun.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Hitsi minun silmät, ai ne olikin sinun.

    Jos ei kohta ala kuulumaan niin hypnotisoin sinut etänä ikuiseen transsiin 😵‍💫

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Jos ei kohta ala kuulumaan niin hypnotisoin sinut etänä ikuiseen transsiin 😵‍💫

    Tuolta minusta tuntuu jo nyt, pyörryttää 😵‍💫

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Tuolta minusta tuntuu jo nyt, pyörryttää 😵‍💫

    Se on kultaseni se divine feminine-pyörre minkä langetin suojelukseksi. Kauhea hyrrä 🔥❤️

    Äänestä

Mun rakas on niin söpö, oma mussukka joka on niin pehmeä ja hellä. Ei mikään lihavan pehmeä vaan on sopusuhtainen mutta sellainen pehmeä nallekarhu 🧸jota on ihana silitellä ja paijata.
Mä oon aivan sekaisin siitä ja me ollaan koko ajan kiinni toisissamme kun ollaan yhdessä. Unohtuu syömiset ja juomiset. Pidetään toki välipäiviäkin että jaksetaan rakastella pitkään. Illalle sovittu taas treffit.
En tiedä mistä hän tulikin elämääni kun sitä eniten tarvitsin.

Äänestä

En minä nyt niin epätoivoinen ole, että kuvittelen, että on hän musta kiinnostunut, jos väistelee ja ei katso silmiin. Eiköhän se todenäköisemmin tarkoita päinvastaista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin se johtuu vain jännityksestä, ei siitä ettenkö pitäisi sinusta. Päinvastoin silloin tunnen paljon 🤗😚😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu