Hei ihana k mies

En ole aikoihin ollut ihastunut mutta nyt taisi käydä niin että näen sinut potentiaalisena miehenä. Olet niin kiltti ja hyväsydäminen mies.. ja tasapainoinen, mitä olen sinuun tutustunut..
8303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kiitos nainen (oletan). Yks asia vielä. Olen myös rehellinen! K mies.

Äänestä
  • Väärin oletettu. Olen mies. Ja olet 🫶

    Äänestä

Siitä se lähtee taas turha jankutus

Äänestä
  • Illan ratoksi.

    Äänestä

Olen K mies! Koolla on väliä! Yy Kaa Koo!!!

Äänestä
  • Busted.

    Äänestä

Oikea K mies ei varmaan ole täällä.. mutta selvittelemään päätäni palstalla..

Äänestä
  • Ei varmaan ole.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En ole aikoihin ollut ihastunut mutta nyt taisi käydä niin että näen sinut potentiaalisena miehenä. Olet niin kiltti ja hyväsydäminen mies.. ja tasapainoinen, mitä olen sinuun tutustunut..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu