Seitsemän juontajaa oli kyllä pohjanoteeraus. Ohjelman alussa aivan liian pitkään tää porukka oli esillä, ensin muka soiteltiin puhelimella ja sitten lavalla kertoiltiin tylsiä muka vitsejä. Ei tainnut salissakaan paljoa jutut naurattaa. Myötähäpeää tunsin.
Venla-gaala 2024
3
353
Vastaukset
- Anonyymi
Ohjelmat sen kun huononee vuosi vuodelta. Narsistiset tyypit tuppaa itsensä jatkuvasti telkkariin. Itseään esittelevät. Ohjelmasta itsestään ei mitään ymmärretä.
Dituttaa kun joka paikka pitää nykyään pilatan jonnin joutavilla juontajilla. - Anonyymi
Jep 2-3 tylsien vitsien kertojaa rittää.
Seuraavaksi on Telvis ja Emma,gaalat
Mitä niitä nyt onkaan.
Niissä on varmaankin 10 juontajaa molemmissa.- Anonyymi
En tykkää noista yhtään. En mistään gaaloista enkä Osmosta ja vielä vähemmän Peltsistä.
Hän on varmaan ihan mukava, mutta jokin tässä nyt haraa vastaan. Josku aiemmin olen Peltsin jotain ohjelmaa katsonut.
Ajattelin, että en todellakaan haluaisi samalle iltanuotiolle Peltsin kanssa. Sellainen kummallinen vaikutelma jäi.
Epäilen, että hän saattaa olla monessa asiassa besserwisser. Saa ollakinja tietää varmaan paljon asioista, mutta se yli-itsevarmuus häiritsee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod336244- 345743
- 293234
- 452600
- 342564
- 152218
- 372148
- 161856
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons401759En ole koskaan kokenut
Ennen mitään tällaista rakastumista. Tiedän että kaipaan sinua varmaan loppu elämän. Toivottavasti ei tarvitsisi vain ka191727