Nyt se on kuin epädemokraattiset mediat, jopa hännystelee niitä !?
Jos Yle aloittaisi lähettää puolueettomia uutisia,vois nousta nousukiitoon !?
7
211
Vastaukset
- Anonyymi
- YLE - On - SDP:n Sosialistien ja LaitaVasemmiston ja MyrkynVihreiden -
_________________ PUNIKKI-Kommunistien -
_________________ Yhteinen - ÄÄNI-TORVI - !
_________________ T O S I - O N - !- Anonyymi
ÄLÄ VIITSI ÖYHÖTTÄÄ MOKOMA PERSU!
SDP EI ole mikään kommunistien puolue eikä kommunisteja ole Suomessa kuin kahden käden sormilla laskettavaksi!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ÄLÄ VIITSI ÖYHÖTTÄÄ MOKOMA PERSU!
SDP EI ole mikään kommunistien puolue eikä kommunisteja ole Suomessa kuin kahden käden sormilla laskettavaksi!!Etkä vieläkään osaa kommentoida yhtäkään mielipidettä ilman, "mutta kun persu" kommenttia. 😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Etkä vieläkään osaa kommentoida yhtäkään mielipidettä ilman, "mutta kun persu" kommenttia. 😂
Ja etkö sinä voisi pysyä poissa täältä kun et osaa itse muuta kommentoida?? KAIKKI tietää miten te persut vihaatte Yleä ja SDP:tä!! Siksi kommentoin tuolla tavalla!
- Anonyymi
Mikä on mielestäsi puolueeton uutinen? Sekö että Venäjä on ansainnut sotia Ukrainaa vastaan ja venäjälle kuuluu kaikki kunnia kaikesta hyvästä??? Salli minun nauraa sinulle, mokoma venäläinen!
- Anonyymi
Miedän Rysien mielestä ?! ainao iokea puolueeEton metia On ?! Venjän ja Putöerin metiat !?
- Anonyymi
YLE: avoimuus, tasapuolisuus, laadukkuus. Tätä pitää vaatia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1158237Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4157458Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804724Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294499Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-74039Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032849- 1182714
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332645Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps232284Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m22147