Aina siinä tulee se että lesbo yrittää saada heteronaisen suhteeseen kanssaan. Ellei se onnistu niin ainakin hajottamaan heteronaisen liiton.
Lesbo ei voi olla ystävä heteronaisen kanssa
Anonyymi-ap
6
575
Vastaukset
- Anonyymi
Jahas. Mulla on siis mun heteronaiskiintiöni käännyttämättä kun ei ole koskaan käynyt mielessäkään sekaantua ystäviini tai heidän suhteisiinsa. Pitääpä aloittaa heti huomenna.
- Anonyymi
Miehenä mulla on monta ihan hyvää homo ystävää . Sanon kyllä heti aluksi etten ole niitä miehiä ja turpaan tulee heti jos jotain aiot . No problem .
- Anonyymi
Eli lyöt "hyviä ystäviäsi"?
- Anonyymi
Kyl heteron voi lesboiluun käännyttää.
- Anonyymi
LesboiIu on aika aika ihnuks.
- Anonyymi
Niinkö sinun vaimollesi kävi, Pentti?
Otan osaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 962149
- 1291398
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231360Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau291308- 681223
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371038- 89965
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?56914- 122787
- 82786