Pekka Haavistolle huonoja uutisia!

https://www.is.fi/politiikka/art-2000010976798.html

Voihan kakka sanoi Pekka 😁

Meille tolkun ihmisille se on hyviä uutisia kun Pekka sai huonoja uutisia. Ja nyt aletaan seuraamaan juhlia kun USA saa uuden aidosti tolkuin presidentin. Kyllä tämä on yhtä jytkyä ja laatuaikaa kun Sannat, Kamalat ja pekat on laitettu paitsioon.
19259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ei oo vasureille kysyntää.
Sehän on itsestään selvää.

Äänestä

Trump vapauttaa amerikkalaiset wokesta. Rajat kiinni ja laittomat mamut ULOS. Sama toteutetaan myös Suomessa.

Äänestä

Oikeestaan se olisi hyvä että yksi vihreä on pois sotkemassa Suomessa jos se saisi paikan muualta.

Äänestä

Trump sanoi sen ääneen ON VAIN KAKSI SUKUPUOLTA: NAINEN JA MIES.

Ylen woke toimittaja suomensi tämän hieman änkyttäen.

Äänestä
  • Tuli kerralla hyvä presidentti! Hienoa Trump!!!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Tuli kerralla hyvä presidentti! Hienoa Trump!!!

    Kajaanin kaupungin on välittömästi alettava toimenpiteisiin Trumpin kutsumiseksi Kajaaniin.

    Äänestä

  • Ylen puhdistus wokettajista on käynnissä?

    Äänestä

trumpihan on jopa pahempi kuin pekka , predofiili.

Äänestä

Vasemmisto tärisee kauhusta Trumpin nimityksen takia. Trump aloittaa nyt kunnon rytinän.

Äänestä
  • Kyllä

    Äänestä

  • Kyllä,,natsi nauhat piilosta esiin ja käsivarsiin rohkeasti.
    Me tolkut laitetaan hulinat pystyyn.
    Lähtee kommarit ja mutut kerralla.

    Äänestä

  • Me tolkut perussuomalaiset duunarit vaadimme sotaa kommunismia vastaan.

    Äänestä

Jep..Israel torppasi Haaviston.

Äänestä

Sannaa seuraa maahanmuuttomyönteisyys kotiin saakka....eikö kehu nyt asiaa?

Äänestä

Ei sitä Pekkaa voi väkisin vääntää rauhanneuvottelijaksi Israeliin. Jospa joku virka jonnekin muualle urkenisi vielä.

Äänestä
  • Vaikka sinne Helsingin pormestariksi.

    Äänestä

  • Eihän se ole Pekkaa pahempi ja ollut aina hyvää pataa Venäjän kanssa. Ehkä Venäjältä löytyy Pekalle sopiva sovitteluvirka?

    Äänestä

Miten tuo oli meille suomalaisille hyvä uutinen?
Vain kateellinen Persu voi tuosta iloita.

Äänestä

Haaviston koulutus ei riittänyt tehtävään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/politiikka/art-2000010976798.html

Voihan kakka sanoi Pekka 😁

Meille tolkun ihmisille se on hyviä uutisia kun Pekka sai huonoja uutisia. Ja nyt aletaan seuraamaan juhlia kun USA saa uuden aidosti tolkuin presidentin. Kyllä tämä on yhtä jytkyä ja laatuaikaa kun Sannat, Kamalat ja pekat on laitettu paitsioon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu