Yhä uudelleen

Anonyymi-ap

kysyn että miksi projekti ylipäätään aloitetettiin ja varsinkin sellaisella ehdokkaalla, joka ei millään tavalla ollut sopiva hyvin naiselle. Ja se luonne asia oli jo pidemmän aikaa tiedossa! Miksi ihmeessä vanha nainen olisi halunnut auttaa täysin erilaista ihmistä kuin hän on! Ei olisi jaksanut edes yhtä tuntia! Häneltä olisi pitänyt kysyä minkä ikäisistä miehistä hän pitää! Ei mitään voi aloittaa ennen kuin rajataan kohdeikäiset siihen ikäryhmään josta nainen pitää! Eli tässä tapauksessa rajaus olisi ollut noin viisi vuotta nuorempi, tai muutaman vuoden nuorempi! Ei siis todellakaan ollut yllätys miksi lopputulos on sellainen kuin se on! Pahoja olitte kun sen noin aloititte! Suuri suru loppuelämän ajan että niin valtavan huonosti kohtelitte naista, joka vain halusi tehdä itselle mieluisaa työtä ja pärjätä omillaan. Korvauksia on pakko saada. Heidän jotka suunnittelivat äärimmäisen typerän projektin lupaa kysymättä ja kertomatta mikä sen tarkoistus oli. En koskaan olisi antanut lupaa ja sekin olisi pitänyt selvittää haluaako hän parisuhteen vai ei! Muut vain olettivat mitään kysymättä, että hän on samanlainen kuin muut ja siinä tehtiin heti sellainen virhe, mikä pilasi lähes kaiken mikä liittyi hänen elämäänsä! Ei koskaan saa olettaa kenestäkään mitään kysymättä henkilöltä itseltään! En koskaan ole halunnut enää kauan sitten tapahtuneen eroni jälkeen seksiä! Se varmistettiin yli kymmenen vuotta sitten! Elämäni on totaalisesti pilalla, itken nytkin sitä miten huonosti minua on kohdeltu ja vain sen takia ettei niitä ratkaisevia kysymyksiä ja ne olisivat kertoneet sen ettei projektille ole mitään tarvetta!

10

137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tästä kaikesta voi tehdä sen johtopäätöksen, että projektin aloittajatkin yrittivät saada vanhemman naisen pakotetuksi olemaan tekemisissä itseään paljon nuoremman kanssa. Taisi heillä olla kuset housuissa, kun eivät pystyneet pakottamaan naista siihen. Siksi projektia aina vain jatkettiin, vaikka sen haluttiin loppuvan koska sen aikaan saama paha olo paheni päivä päivältä! Miten noin järkyttävästä kokemuksesta voi selvitä ilman pysyviä vaurioita! Kestää kauan ja siihen tarvitaan työntekemistä, jotta ajatukset eivät pyörisi aina rankkojen vuosien tilanteissa. Siihen tarvitaan itseä vanhemman miehen ystävyyttä ja halaamista, jotta kokisi olevansa turvassa!

    • Anonyymi

      Projekti ww3 alkaa pian.

    • Anonyymi

      Projektoi vaan itseäsi siellä osastolla. Toiset elää normaalia elämää, sinä vingut täällä. Tsemppiä matkaan.

    • Anonyymi

      On hullu

      • Anonyymi

        Eipä ole uusi asia!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eipä ole uusi asia!

        Projekti aloitettiin hullun saamiseksi hoitoon.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Projekti aloitettiin hullun saamiseksi hoitoon.

        Miksi minut piti siihen asemaan laittaa että olisi pitänyt auttaa. Olisitte kysyneet minulta haluanko siihen rooliin tuollaisen tiedon jälkeen, niin olisin vastannut en halua! Olisin saanut viettää monia hyviä vuosia ja mikä tärkeintä olisin voinut tehdä töitä.!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi minut piti siihen asemaan laittaa että olisi pitänyt auttaa. Olisitte kysyneet minulta haluanko siihen rooliin tuollaisen tiedon jälkeen, niin olisin vastannut en halua! Olisin saanut viettää monia hyviä vuosia ja mikä tärkeintä olisin voinut tehdä töitä.!!

        Hyi olette tehneet jotain sellaista lupaa kysymättä minulta, ettei sitä voi edes ymmärtää.!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyi olette tehneet jotain sellaista lupaa kysymättä minulta, ettei sitä voi edes ymmärtää.!!

        Vitsi vitsi


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Projekti aloitettiin hullun saamiseksi hoitoon.

        Nepsyt eivät ole hulluja. Kaksi täysin eriasiaa. Miten joku voi tietää mikä on toiselle parhaaksi jos on itse aivan erilainen kuin toinen eikä ymmärrä toisesta mitään?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      245
      5907
    2. Näin asia on

      Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k
      Ikävä
      30
      4334
    3. Taas varoitusta lumesta ja jäästä

      Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,
      Maailman menoa
      21
      2490
    4. Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan

      Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E
      Maailman menoa
      311
      2279
    5. Aavistan tai oikeastaan

      tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast
      Ikävä
      48
      1461
    6. Örebro kuolleet lisääntyy.

      Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.
      Maailman menoa
      167
      1346
    7. Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?

      Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?
      Suhteet
      161
      1329
    8. Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.

      https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin
      Maailman menoa
      133
      1247
    9. Sulla on upeat pakarahalihakset

      todella hyvä muoto...
      Ikävä
      35
      1024
    10. J. Et tullut.

      Ei se mitään. Perjantaina tulee joku muu. M.
      Ikävä
      171
      964
    Aihe