https://youtube.com/shorts/jW_UNN9ULag?si=V5GTeGIJpdqTa3uZ
Tuossa on hyvä video, enkä tarkoita niitä mainosplakaatteja joita tuossa esitellään, vaan naisten mielipiteitä kullien pituuksista.
Katsokaa mitä mieltä ollaan 3 tuuman nysämunista. Hyi helkkari. Nyt kaikki joilla on 12 senttinen kovana, eli alle 5 tuuman, ymmärtäkää se että se ei ole mikään normaali kyrpä, se on aivan liian pieni ja mitätön. Se on peli jolla ei kukaan tee mitään! Se on kiinnitetty "miehiin" jotka eivät ole mitään. Tuollaisten pippeleiden käsittelemisestä yli 18 vuotiaana pitäisi joutua vankilaan!
Katsokaa mitä mieltä ollaan 4 tai 5 tuumaisesta. Se on vasta välttävä. Silläkään ei siis kukaan tee mitään, mutta sellainen voi olla ihan hyvä kaveri jolta saa välillä kyydin, enkä tarkoita mitään sänkyhommia vaan sitä että kaverille voi soittaa ja pyytää että hän käyttää naista siellä missä nainen haluaa käydä. Toisinsanoen, neljän tai viiden tuuman pippeli on kotiorjien pippeli. Hyväksykää paikkanne että te olette pelkkiä nostureita, tavaroiden kärrääjiä tai kuskeja!
Vasta 6 tuuman jälkeen aletaan puhumaan kyrvistä joilla tekee edes jotain, mutta ei niitä kukaan nainen toisilleen suosittele ennenkuin vastaan tule 7 tai 8 tuumainen!
Jos sinulla on kuusi tuumainen tai lyhyempi, hyväksy se ettei sinusta ole mieheksi tai siittäjäksi. Sillä pärjää parhaiten elämässä että hyväksyy itsensä ja puutteensa.
Koolla on väliä
Anonyymi-ap
1
550
Vastaukset
- Anonyymi
Faktaa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643680
- 663462
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa903277SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p582702- 712522
- 562201
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.501340Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411125Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171102Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1261088