Loistava Iina Mikkola

Anonyymi-ap

Joko luitte Iltasanomien jutun nuolemisesta?
Itse Iina oli saanut pornotähdeltä opastusta nuolemiseen. Pornotähdeltä! Jonka työhön kuuluu näytteleminen! Jo alakoulussa opetetaan ettei pornoleffat ole sitä oikeaa todellakaan.
Ja tämä yksi nyt sitten opettaa "meille jotka emme osaa" kielenkäyttöä. Eli nuolemista.
Mistä näitä viisaita sikiää joka lähtöön...

9

839

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä Iinaa vois nussia

      Isotissinen namu

      Mies67v

    • Anonyymi

      Siltä saa paljaalla

    • Anonyymi

      Aikoinaan kuusitoista vuotais tyttöystävä halusi että opastan miten hän imee ja nuolee munaa ja runkkaa.
      Sain käskeä että ime kuin tikkaria, tai nuole kuin jäätelöä, nuole vartta tai ime vain päätä ja hän teki kun pyysin aina.

    • Anonyymi

      Niimpä. Täysin turhan päiväinen jukkkis, joka tasasin väluajoin höpöttää seksistä, että pääsee taas julkisuuteen.

    • Anonyymi

      Ina on hot

      • Anonyymi

        Kaikkea muuta, sekaisin koko nainen. Näin kadulla se sama asetelma päässä, ei ihan tästä maailmasta. Mutta voihan itse kukin esiintyä ties minkä alan ammattilaisena. Ina on valinnut tämän seksin kaikkitietävyyden.


    • Anonyymi

      Kävihän Iina panettamassa itseään myös Saksan seksiklubilla katselijoiden ympäröimänä.

      • Anonyymi

        Niin, sanoi käyneensä, mutta luitko sen koko kommentin?

        Oli ensin nöhnyt harrastajia kaikenlaisessa touhussa, ja sitten lopulta päätynyt jonnekin kauimpaan ja hämärinpään nurkkahuoneeseen piiloon ja siellä hämärässä, yhdessä helvetin asennossa "panemaan" yhden jätkän kanssa jonka kanssa oli sinne tullut, ja siinä samassa huoneessa sattui olemaan pari tyyppiä mutta jotka eivät edes katselleet heitä, eivät pyytäneet päästä mukaan, eivätkä edes runkanneet, kun eivät edes huomanneet Iinaa!

        Että sellainen "seikkailu" tältä seksin ylipapittarelta sama kuin olisi mennyt ensin torille, ostanut sieltä kalan ja mansikoita, ja palannut sitten kotiin omaan sänkyyn panemaan omaa dildoaan. Kun tuota vertaa siihen tanskalaistoimittajaan joka nauhoitti lähetyksen kun antoi muutaman äijän panna itseään vasta avatulla seksiklubilla ja soitti sen suorassa löhetyksessä huohotuksineen, voihkintoineenja orgasmihuutoineen kaikkineen, iinan höpinät jostain saksalaisesta seksiklubiseikkailusta saa vain häpeämään mitä suomalaiset taas muka tekee. Vittu mitä pimeässä peiton alla piilottelupaskaa!

        Ainoa syy miksi iina sinne meni oli se että hän saisi jotain uskottavuutta seksijournalistina ja että voisi sanoa sinakin käyneensä paikalla. Mutta todellisuudessa oven kahvan koskettamista kädellä ei lasketa käynniksi, saatika seikkailuksi!


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      30
      4993
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      260
      4797
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      51
      4407
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      66
      2400
    5. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      46
      1828
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      24
      1781
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      17
      1738
    8. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      77
      1704
    9. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      13
      1452
    10. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1437
    Aihe