Joko luitte Iltasanomien jutun nuolemisesta?
Itse Iina oli saanut pornotähdeltä opastusta nuolemiseen. Pornotähdeltä! Jonka työhön kuuluu näytteleminen! Jo alakoulussa opetetaan ettei pornoleffat ole sitä oikeaa todellakaan.
Ja tämä yksi nyt sitten opettaa "meille jotka emme osaa" kielenkäyttöä. Eli nuolemista.
Mistä näitä viisaita sikiää joka lähtöön...
Loistava Iina Mikkola
9
777
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä Iinaa vois nussia
Isotissinen namu
Mies67v - Anonyymi
Siltä saa paljaalla
- Anonyymi
Aikoinaan kuusitoista vuotais tyttöystävä halusi että opastan miten hän imee ja nuolee munaa ja runkkaa.
Sain käskeä että ime kuin tikkaria, tai nuole kuin jäätelöä, nuole vartta tai ime vain päätä ja hän teki kun pyysin aina. - Anonyymi
Niimpä. Täysin turhan päiväinen jukkkis, joka tasasin väluajoin höpöttää seksistä, että pääsee taas julkisuuteen.
- Anonyymi
Ina on hot
- Anonyymi
Kaikkea muuta, sekaisin koko nainen. Näin kadulla se sama asetelma päässä, ei ihan tästä maailmasta. Mutta voihan itse kukin esiintyä ties minkä alan ammattilaisena. Ina on valinnut tämän seksin kaikkitietävyyden.
- Anonyymi
Kävihän Iina panettamassa itseään myös Saksan seksiklubilla katselijoiden ympäröimänä.
- Anonyymi
Niin, sanoi käyneensä, mutta luitko sen koko kommentin?
Oli ensin nöhnyt harrastajia kaikenlaisessa touhussa, ja sitten lopulta päätynyt jonnekin kauimpaan ja hämärinpään nurkkahuoneeseen piiloon ja siellä hämärässä, yhdessä helvetin asennossa "panemaan" yhden jätkän kanssa jonka kanssa oli sinne tullut, ja siinä samassa huoneessa sattui olemaan pari tyyppiä mutta jotka eivät edes katselleet heitä, eivät pyytäneet päästä mukaan, eivätkä edes runkanneet, kun eivät edes huomanneet Iinaa!
Että sellainen "seikkailu" tältä seksin ylipapittarelta sama kuin olisi mennyt ensin torille, ostanut sieltä kalan ja mansikoita, ja palannut sitten kotiin omaan sänkyyn panemaan omaa dildoaan. Kun tuota vertaa siihen tanskalaistoimittajaan joka nauhoitti lähetyksen kun antoi muutaman äijän panna itseään vasta avatulla seksiklubilla ja soitti sen suorassa löhetyksessä huohotuksineen, voihkintoineenja orgasmihuutoineen kaikkineen, iinan höpinät jostain saksalaisesta seksiklubiseikkailusta saa vain häpeämään mitä suomalaiset taas muka tekee. Vittu mitä pimeässä peiton alla piilottelupaskaa!
Ainoa syy miksi iina sinne meni oli se että hän saisi jotain uskottavuutta seksijournalistina ja että voisi sanoa sinakin käyneensä paikalla. Mutta todellisuudessa oven kahvan koskettamista kädellä ei lasketa käynniksi, saatika seikkailuksi!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle443022Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362641Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532594Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1042277Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482104Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501556
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231228Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281185