Trumppi laittaa öljyn virtaamaan. A stupidot yrittää kusettaa kansaa että tämä vain laskee bensan hintaa SEHÄN SE ON TARKOITUS😂😂😂TYHMÄT.
SUOMEN PROPAKANDA YLE JAUHAA PASKAA KOSKA SUOMEN POLIITIKOT AJAA VAIN VIHREÄTÄ KUSETUSTA. JOKA MAKSAA KANSALLE MALTAITA.
EI KAI KUKAAN ENÄÄ MYÖNNÄ KUN RAHAT ON POLIITIKOILLA VIHREÄSSÄ KIINNI JA KANSA MAKSAA SEN PUHALLUKSEN.
MUUT MAAT TULEVAT ALISTUMAAN. EU LLE VAIN NAURETAAN. ARABIT JA MUUT MAAT ELÄÄ ÖLJYSTÄ. SUOMI SAA INISTÄ MITÄ HALUAA.
MIKSI SUOMEN KANSA MAKSAA ILMASTA KUN INTIA KAATAA MERET TÄYTEEN ROSKAA JA ULOSTEITA. NYT HE VALOITTAVAT MAAILMAA JA TUHOAVAT LOPUTKIN
VoinRASSUKAT YLEN A STUPIDOT
Anonyymi-ap
1
130
Vastaukset
- Anonyymi
A-studiossa tehdään oikeistolaista politiikkaa, kuuluuhan se kokkareiden vaikutusalueeseen jo pääjohtajansa ansiosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261