Vähän kädet tärisee

Näköjään vieläkin ❤️ onko meidän välillä vielä jännitettä vai ei?
221903
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Todennäköisesti asiat eivät etenisi jos meillä ei olisi mahdollisuutta tavata vapaasti toisia.

Äänestä

On jännitettä

Äänestä

Loppuko patterit?

Äänestä
  • Ei me lopu jos oot lähellä 😘

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei me lopu jos oot lähellä 😘

    Mä pysyn niistä värkeistä kaukana. Täristele keskenäs.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Mä pysyn niistä värkeistä kaukana. Täristele keskenäs.

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ei juma.

    Äänestä

Juuh ok tämä ruokkii pelkoa kiitos

Äänestä
  • Ei mitään hätää.

    Äänestä

On kyllä ja paljon. Näin sinusta unta viime yönä ja hetken olin onnellinen aamulla kun heräsin. Sitten iski todellisuus...

Äänestä

On tietenkin ❤

Äänestä

Iskee kyllä läpi yli 50 mA suuruista virtaa
Meidän välillä on katkeematon lanka, jota
terät maalliset ei poikki saa.
Meidän välillä on näkymätön voima
Niin vahva, että melkein pelottaa
Edelleen vapisen kuin haavan lehti

❤️
🚬👩🏻‍🦳

Äänestä
  • Jos se on vaihtovirtaa niin se 50 mA on kuolettavaa koska se voi aiheuttaa sydämessä kammiovärinän! Johon siis voi kuolla!

    Olkaa varovaisia sähkön kanssa.

    t: Sähkömies

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Jos se on vaihtovirtaa niin se 50 mA on kuolettavaa koska se voi aiheuttaa sydämessä kammiovärinän! Johon siis voi kuolla!

    Olkaa varovaisia sähkön kanssa.

    t: Sähkömies

    Yritetään olla.

    🚬🧔

    Äänestä

Toivon, että olisi vielä jännitettä. Oma tunne, kun nähdään on jotenkin sellainen aika outo, tuntuu jotenkin, että meidän kuuluu olla siinä samassa tilassa, vaikka ei ollakaan lähekkäin.

Äänestä
  • Mullakin outo olo, niinku mitä mä teen täällä, mut sit kaikki on jotenkin parempaa <3

    Äänestä

Hauskempaa yhdessä kuin yksin vaikka jännittää perkule esti.

Äänestä
  • On hauskempaa yhdessä. Juu muaki jännittää...

    Äänestä

Kyllä on ja paljon ❤

Äänestä

Me näimme tärinää alkaneen tuossa juuri 4 vuotta sitten kun alkoivat jakaa käsiin tätä aiheuttavaa. Tosi paljon tätä mutta meillä 2 viikkoa tästä ajankohdasta kuoli sukulainen ja hänen aviopuolisonsakin hieman myöhemmin.
Tätä plandemiaa ei saa unohtaa ja jenkkitoimittaja piti eilenkin 3 tunnin palaverin netissä onlin ja Canadasta oli myös sairaanhoitaja kertomassa tuhosta siellä ja miten heitä vainottiin jos yrittivät auttaa haksahtavia ja pakotettuja.

Äänestä

Voit testata asian vaikka yleismittarilla tai jännitemittarilla!

t: Sähkömies

Äänestä

Niin tärisee t.nainen miehelle

Äänestä

1000Wolttia löytyy vielä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näköjään vieläkin ❤️ onko meidän välillä vielä jännitettä vai ei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu