Miksi mies haluaa laueta suuhun

Anonyymi-ap

Miksi se suuhun laukeaminen on parempaa kuin pilluun? Oma puoliso ei osaa perustella tätä ja kieltämättä loukkaannun tästä, kyseenalaistaen että onko mun pillu niin löysä ettei tunnu miltään. Kuulemma näin ei missään nimessä ole, mut silti en saa kunnon selitystä asialle. Joten miehet kertokaa, mikä homma tää on.

12

655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oikea panomies laskee siemenet aina pilluun.

    • Anonyymi

      Taitava suihinottaja osa jatkaa niin että orgasmista tulee pitkä tai jopa sarja orgasmi mutta sellaisia pipareita vaan todella harvoin. Itse olen rakastellu satoja naisia niin vain yhdellä on ollut tajunnan räjäyttävä pipari. Terveisiä vaan Minka Maaria sateenkaarialle

      • Anonyymi

        Onko väliä nieleekö vai ei?


    • Anonyymi

      Se tuntuu hyvältä jos nainen nielee.

    • Anonyymi

      Pilluun ja suuhun laukeamista ei pidä vertailla, kuten ei muitakaan asioita seksissä. Ne ovat aina omia juttujaan. Suuhun laukeamisessa se tyydytys on todella hyvä, koska tuntuu että "tyhjenee" ihan kunnolla kun kumppani imee laukeamisen aikana. Sama tunne syntyy myös emätin yhdynnässä kun emätin supistaa samaan aikaan kun laukeaa ja se tuntuu että imee ihan tyhjäksi. Varsin erilainen kokemus jos kumppani masturboi minut loppuun asti tai vielä laimeampi kokemus kun itse masturboi itsensä loppuun asti. Tämmösiä kokemuksia itsellä. En tiedä muitten fiilareista, mutta tässä voi olla tälläisiä syitä tai sitten sitä pornon kyttäämiseen tuomaa epärealistisuutta. Toivon todella ettei tuosta jälkimmäisestä syystä miehet ainakaan vaadi naisiltä asioita, vaan täytyy olla jotain muuta, sekä tärkeimpänä molempien aito tahtotila. Ei tahtotila jossa toinen joutuu, toisen mieliksi tekemään vain asioita. Yhtälailla toiveiden täyttäminen kuin kaikki muutenkin on tasavertaista ja molempien omasta tahdosta syntyviä.

    • Ei se parempaa ole vaan jokaisella on aikansa ja paikkansa. Tottakai tykkään välillä ottaa pillusta viime metreillä pois ja laittaa ihanan limaisen Kulmin naisen suuhun sykkimään ja pulppuamaan spermaa, kun nainen imee ja huulet ratsastaa terskan ympärillä. ja kyrpä sykkii lemmen nektaria suuhun on se vaan tajunnan räjäyttävä fiilis. Kulki saa siinä erikoisen huomiota ja tuntuu ihanalta ja pervolta yhtä aikaa. Pillu ei pysty samaan käsittelyyn, ellei ole tosi tiukka ja napakka sellainen. Niitäkin on saanut joskus muinoin naida.

      Toinen on sitten käytännön asiat. Ehkäisyn puutteen vuoksi ei voi laueta pilluun, joten peppu tai suu tarjoaa hyvän vaihtoehdon. Toinen on siisteys. Esimerkiksi vendilimme aikanaan ja siellä ei voinut aina roiskia miten sattuu kun pumppaa valutti sitten päivän spermoja merellä ja ei välttämättä päässyt pesulle heti. Spermat nieluun ja problem solved.

      Suuhun laskeminen kuuluu ihanaan ja monipuoliseen seksiin jotkut naiset tykkää siitä tosi paljon, toiset taas ei. Sen kuuluu olla molemmin puolinen juttu.

      Jos siitä ei ole haittaa sinulle että miehesi laskee spermat suuhusi, niin anna mennä. Voit tietenkin pyytää että hän voisi laskea välillä pillun puolelle, koska haluat niin.

      Jos itsellä on lupa laueta suuhun, käytän siekailematta tätä lupausta kyllä hyväksi ja puran lastit sinne useammin kuin pilluun.

    • Anonyymi

      Ei ole kiihottavampaa kun punahuulinen nainen ottaa suihin . Punaiset "Tekokynnet" loistaa mulkunvarressa.

    • Anonyymi

      Yksi sana : Vaihtelu

    • Anonyymi

      Ainakin minä laukean suikkariin hitaammin, mutta voimakkaammin. Pilluun tulee nopeammin kuin itse haluaisi, etenkin takaapäin. Jos on aikaa ja energiaa, niin ensin suikkarilla ”löysät pois” jonka jälkeen toisella kierroksella jaksaa panna pidempään.

    • Anonyymi

      Miehiä on montaa sorttia, heteroja, kaappihomoja, varttihomoja ja täyshomoja, kolomella viimisellä on suuhun mulukutus se juttu, sama se kenen suuhun ja kaikki käy.

    • Anonyymi

      Miksi.Naiset.
      Ottaa,suihin.
      Sitten,Se.On.
      Siinä.?

    • Anonyymi

      Se vaan tuntuu niin taivaalliselta kun saa laueta suuhun.......imu jatkuu ja jatkuu

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      68
      3109
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      74
      3014
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      2870
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      63
      2554
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      39
      2027
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      60
      1647
    7. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1619
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1585
    9. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      59
      1536
    10. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      21
      1532
    Aihe