Ongelma kun ei oikein seiso ja lerpahtaa ennen aikojaan. Auttaisko kumilenkki kullin juuressa vai joku muu. Nimim. Mies yli 80 v.
Kun ei oikein seiso
8
1341
Vastaukset
- Anonyymi
Helpoin ja halvin penisrengas on kun rikot vielä rullalla olevan kortsun.
- Anonyymi
Ihan mikä tahansa lääkäri. On sitten urologi, yleis -tai terveyskeskuslääkäri kirjoittaa enempää kyselemättä erektiolääkereseptin. Viagra, nykyisin halvempi Sildenafil 50mg maksaa jopa alle 3€/12 kpl paketissa reseptillä.
Luontaistuotteet ja muualta, kuin apteekista hankitut erkkalääkkeet on höpöhöpöä.
Jokaisella miehellä on ikään katsomatta oikeus seksiin/erektioon.
Tuli se sitten käyttöön parisuhteessa tai omaan kivaan.
Itse sain kyseisen lääkityksen reilusti alle nelikymppisenä onnettomuuden jälkeen varalle ja olen pitänyt reseptin voimassa tähän päivään saakka. Ikää nyt 46v.
Lääkäri tarkastaa tarvittaessa muun lääkityksen reseptin kirjoituksen yhteydessä, koska Viagra/Sildenafil laskee toisilla verenpainetta.
Rohkeasti vaan asia esille!!
Tämän normaalimpaa asiaa tuskin ihmiselämässä on. - Anonyymi
Mulla lakkas ex muijan kans seisomasta kun oli pakkomielteenä kertoilla entisistä miehistään ja yhden illan jutuista jne... Siksi se onkin ex. Nykyisen muijan kans ei seisokki vaikeuksia ole, mutta ompa tuo kaikenkaikkiaan haluttava jo luonteeltaankin.
- Anonyymi
Aika paljon on korvien välissä se seisokki. Erosin pitkästä liitosta ja alkuun jännitti eikä hommasta meinannut tulla mitään.
Sain viagraa reseptillä. No alkoi homma toimimaan vaan sitten lopahti uudestaan. Sitten rupesin miettimään että hetkinen, mitäs vittua? Sullahan on uusi hyvännäköinen hoito niin mitäs siinä jännität ei muuta ku kimppuun!
Nyt on naitu jo vuosia ilman pillereitä ja ikääkin jo kohta 60. - Anonyymi
Lähes aina auttaa kun miehellä on nuori, hoikka, teinikaunotar paljaana hetekallaan.
- Anonyymi
Hae lekurilta presepti, minä 80v
omaan kivaan hain, jöpöttää kivasti ja voi nautiskella! Olispa
vielä kaveri! - Anonyymi
Käsitellessään kiveksiäni vaimoni sitoo kengännauhan koko systeemin ympärille ja varmentaa sitomalla samalla myös pelkät kivekset tyvestä. Siittimen jättää vapaaksi vuotoputken vuoksi. Toimii aina.
Mies 81 v. - Anonyymi
kun ei kunnolla kovettunut enään , keskustelin vaimon kanssa aiheesta, hän hoksasi fantasiani. hän alkoi toteuttamaan sitä melkein joka kerta kun halusi johan alkoi kovetttumaan
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443120Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472428Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462343- 981985
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233