Ykköstä eka sit kakkosta

Anonyymi-ap

Into vähä lopahtanut kun,nainen haluaa eka ykköseen ,sit vasta kakkoseen.eka syödään silliä siiten suklaata perään.onko muille käynyt samanlailla?

9

719

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikö se niin men yleensä muutoikin ensin pääruoka si vasta jälkkäri ei nää makiaa mahan täydeltä

    • Anonyymi

      Ei muuta kun sulin munin suoraan B rappuun ilman puhinoita.😂🤣

    • Anonyymi

      Niin voisi tyttöystävä dildottaa samaan aikaa ykköseen.tuntuu hyvätä munassaki kun värinä päällä.

    • Anonyymi

      Se se oikee järjestys onkin? Toisin päin varma tulehdus naisella ja sitten apteekkiin. Vai mitä meinasit?

    • Anonyymi

      Noin päin se kai pitää mennä, jos kerta jostain syystä pitää sinne ykköseen panna. Onneksi oma vaimo haluaa vain kakkoseen.

    • Anonyymi

      Aina ensin kuivana kakkoseen ja sen jälkeen kakkimuna akan suuhun. Sitten voi vielä kastaa kärkeä pillussa, jos jaksaa.

    • Anonyymi

      Tuntuu hyvältä idealta

    • Anonyymi

      Halukas nainen haluaa peppuun, suuhun ja pilluun. Ei järjestyksellä ole väliä. Ette kai te mieti jotain helvetin järjestystä nussiessa. Tunne ja halu edellä kuuluu mennä. Itse kierrän peppua, suuta ja pillua aivan miten haluan ja monta kertaa. Ei nainen välitä, vaikka pepusta viet kullin pilluun tai suuhun.

    • Anonyymi

      Entinen muija lupas pillua jos teet sitä tai tätä en tehnyt mitään ,mutta jos persettä olis luvannu ,niin kaikki olisin tehnyt ,se on saletti

    Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2242
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      218
      2119
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      117
      1428
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1190
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      16
      1183
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      104
      1051
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      949
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      84
      930
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      899
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      875
    Aihe