Jakelee maustamisohjeita ruokiin. Ei kiitos. Ennemmin olen syömättä, kuin häneltä otan vinkkejä vastaan. Kiitos mutta ei kiitos.
Shirley Karvinen
Anonyymi-ap
14521
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Onks edes kukaan käskenyt käyttää hänen mauste ohjeita ja kuitenkin teit siitä vielä aloituksenkin.?
Ei ole kukaan käskenyt. Pistää silmään tuo hänen tyrkytys julkisuuteen. Eikä ole mikään kokki. Wolttaa omien sanojensa mukaan.
Eikö muuta ole, ex missi. koittaa roikkua julkisuudessa.
Vois joku tehdä jutun sen huulitäytteistä ja naaman muokkauksesta. Alkaa olla Tuksun kanssa yhtä muhkurainen ja paisunut.
Ei nyt sentään. Harva saavuttaa Tuksun habituksen.
Hyvällä tuurilla saattaa saavuttaa Tuksun tason, mutta se vaatii sitten ahkeraa viinin lipittämistä, yleisen paheksunnan aiheuttamista ja muuta sekoilua.
Mutta on se mahdollista, suunta on ihan OK!
Miksei? Maukasta thaimaalsista ruokaa. Ravintolassa 20 e ateria. Kannattaa mennä positiivisuuden kautta.
Huulitäytteet pois ja samoin poskiitäytteet pois, on järkyttävän näköinen kasvoiltaan nykyisin.
Kyllä voi kuluttaa naamansa loppuun virnottaessaan jatkuvasti jonkun typerän ohjelman mainoksessa! Ällö!
Kohta kaikissa toosan ohjelmassa ja tuote mainoksissa on näitä itseään täynnä olevia,
jokapaikkaan itseään tunkevia julkkistyrkkyjä.
Toi tyrkky alkaa olla jo kulunut sanonta. Keksi uusi uudenvuoden kunniaksi.
Kuka tällainen Harley Karvinen on?
Miss Suomi. Varmaan parempi naama, kun suurimmalla osalla. Todistetusti.
Shirly oli aiemmin kaunis, mutta apua nyt nuo jättihuulet ja vitivalkoiset hampaat :(