naomi mesin

Anonyymi-ap

Tuleekohan Naomi milloin Tampereelle pitämään istuntoja. Minä menen Yampereelle talviloma viikolla.

8

490

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No meneppä Yampereelle. Onko siellä yamperelaisia savimajoissa?

    • Anonyymi

      Onko tämä nyt ihan oikea foorumi moista ihmetellä.
      Naomin yhteystiedot löytyy googlettamalla ihan varmasti, että jospa soittaisit ja kysyisit häneltä itseltään?
      Mä itse olen Facebookissa kaverinsa, ja olen sitä kautta laitellut hänelle ajanvarauksia ja kyselyitä, että koitappa sinäkin.

      • Anonyymi

        Kiitos, tuli tuossa kirjainvirhe niin tietty joku jo tarrasi siihem, et sinä.


    • Anonyymi

      Itse olen jo varannut häneltä ajan talvilomalleni, menen Sastamalaan. On jo melkein perinne, aina yhtä mahtava kokemus.
      Olen joskus käynyt hänen vastaanotollaan Tampereellakin, kannattaa itseltään kysyä, missä ottaa vastaan.

      • Anonyymi

        Miten kysytään itseltä, missä joku ottaa vastaan?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miten kysytään itseltä, missä joku ottaa vastaan?

        Missä meinaat sitä kysyä itseöltäsi? Ajattelitko laittaa tänne taas uuden mainosketjun, missä kyselet että onko kenelläkään kokemusta- - -
        Vaikka eräs (tiedetään kyllä kuka) sellasta teet ja jo pidempään, niin onko nyt joku muistikatko kun ei tule mieleen? Pinnistä pinnistä, kyllä se vielä muistuu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Missä meinaat sitä kysyä itseöltäsi? Ajattelitko laittaa tänne taas uuden mainosketjun, missä kyselet että onko kenelläkään kokemusta- - -
        Vaikka eräs (tiedetään kyllä kuka) sellasta teet ja jo pidempään, niin onko nyt joku muistikatko kun ei tule mieleen? Pinnistä pinnistä, kyllä se vielä muistuu.

        Juuri niin on, noit joilla ei ittellään ole asiakkaita juuri siksi kun ei ole siihen mitään kykyjä, tekee täällä aloituksia itsestään. että minkälaisia kokemuksia ja mistäköhän löytää ja joka sortin keinoilla koitetaan saada sähköposti osoitteitaan tänne esille. kuvitteleeko että oikeitten näkijöitten tarvisi täällä itseään mainostaa.


    • Anonyymi

      Itse menen ja itseltäni kysyn että milloin otan vastaan. Ja aina se on tiennyt mitä itselleni on tapahtunut! Varsinainen selvänäkijä siis itsekin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      52
      1043
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      20
      955
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      504
      821
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      48
      776
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      45
      702
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      649
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      616
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      180
      589
    9. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      59
      558
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      550
    Aihe