Olisi kiva, jos täällä olisi edes jonkinlainen sensuuri kirjoituksiin..
Menee hyvätkin ja asialliset jutut välittömästi Ville 5 v tasolle. Asioista saa olla eri mieltä toki, mutta täällä apukoulu tason juttuja suuri osa
Aihe kuin aihe
15
721
Vastaukset
- Anonyymi
Se oliskin hyvä niin olisin välttynyt sakoilta.
- Anonyymi
Joo on täällä kalleja 10v jotka veistää kirkkoveneitä suuressa viisaudessa. Ollaanhan suurissa veloissa näitten kaikenlaisten insinöörien ja muitten tyämiästen takia.
- Anonyymi
Parkanon Suomi24-palsta on erittäinkin sivistynyt paikka verrattuna esimerkiksi Ikaalisten palstaan. Toivotaan, että keskustelu pysyy asiallisena ja rakentavana myös jatkossa!
- Anonyymi
Ikaalisten palsta on hauskempi ja mielenkiintoisempi kuin Parkanon palsta. Yleensä luen ja nautin ensimmäiseksi Ikaalisten sivut ja sitten vasta Parkanon. Ikaalisten sivut ovat jotenkin vetävämmät ja vauhdikkaammat.
- Anonyymi
Iikaalisissa viihdytään kovasti pakoputken seudulla.
- Anonyymi
Siellähän vaikuttaa se Hoekkalan poeka, joten siksi tuo asia on usein siellä tapetilla.
- Anonyymi
joooooopa joooo
- Anonyymi
Parkanon foorumi voittaa 6-0 Ikaalisten palstan..
Parkanossa oli hyvä meininki, kun kaupungin isännöitsijän päät osallistuivat keskusteluihin. Sitten Erkki antoi monoa isännöitsijälle. Nykyään Ikaalinen voittaa Parkanon mennen tullen!
- Anonyymi
Hienot hoikkalatarinat ovat Ikaalisten sivujen parasta antia. Voi, kumpa niitä olisi enemmän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hienot hoikkalatarinat ovat Ikaalisten sivujen parasta antia. Voi, kumpa niitä olisi enemmän.
Nyt siellä pohditaan ,onko hoikkalalla paksu vai hoikka. Ei mitään järkeä. Kumpiko sillä oikeasti on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt siellä pohditaan ,onko hoikkalalla paksu vai hoikka. Ei mitään järkeä. Kumpiko sillä oikeasti on?
Hänen pelinsä on ihan normaalipaksuinen.
- Anonyymi
Monoksiko sitä silloin sanottiin.
- Anonyymi
Jarmosta Parkanon kaupunginjohtaja!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3112784Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä522604- 1201712
- 1181410
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461380Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301265PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1441221- 691080
- 741079
- 701010