Kulttuurituottaja

Mikähän oli todellinen syy että kulttuurituottaja viihtyi Ylivieskassa vain vajaan vuoden ? Ainaki akustiikka uudistui hänen aikanaan paljon .
181357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kuulemma sama syy kuin muillakin äkisti lähteneillä. Joku kiusaa.

Äänestä
  • kuulemma sekin johtuu persuista ja oilaskankaasta,ja purrasta,en nyt muuta keksi

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    kuulemma sekin johtuu persuista ja oilaskankaasta,ja purrasta,en nyt muuta keksi

    Kylläpä siinä alkaa ollakki se ihan persusetti kohillaan¤¤¤

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kylläpä siinä alkaa ollakki se ihan persusetti kohillaan¤¤¤

    Kepu se on suurin puolue joka johtaa ylivieskaa Siinä syy.

    Äänestä

Ois vain kiva tietää miks persut saa mainita täällä mutta kun kepu mainitaan niis se poistetaan heti .

Äänestä

Kuka lienee seuraava ?

Äänestä
  • ilmanaikoista koko kulttuuri,herrojen hömpötystä

    Äänestä

Olisko jonkun narsistin syytä ?

Äänestä
  • kuulin tuossa nokia johtajaki on vaihtunut,varmaan on alavieskalaisten syytä,en muuta nyt valitusta keksinyt,pistämpä tuon

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    kuulin tuossa nokia johtajaki on vaihtunut,varmaan on alavieskalaisten syytä,en muuta nyt valitusta keksinyt,pistämpä tuon

    Tarkennetaan vähä...siis ALAVIESKAN PERSUJANTTEROIJEN syytä!!!!

    Äänestä

Kiusaaja jatkaa yhteisössä ja ohjailee muita, hän ei voi itse huonosti kun pyörittää koko palettia,muut eivät jaksa niin lähtevät viime voimilla pois ja kiusaaja hakee näennäistä sääliä uusilta tulokkailta. Naiset on esim narsisteia tai psykopaatteina ikäviä saada kiinni. Kaikki kun puhuvat, vastaus käy selville..kuka aina jää kun muut lähtee.

Äänestä
  • Kuka se on se joka kiusaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kuka se on se joka kiusaa?

    suomen TV

    Äänestä

Onko Purra Suomen rumin nainen?

Äänestä

Nyt lähtee taas yksi viranhaltija. Kyllä ovi käy kaupungilla. Tämä on huomattu muuallakin Suomessa jo. Tuohon juurisyyhyn pitäisi puuttua.

Äänestä

Kuka nyt lähtee ylivieskasa? Taitaa syy olla yksi ja ainua ihminen mitä eivät jostain syystä voi kait erottaa??? Joku syy on kun pois haluavat, jokin mättää pahasti, mot tutkimaan

Äänestä

Kun ovi käyp mänee sillon aina syy ylimpään johtoon, johto vaihtuu ja vianhaltijat viihtyy. Tykkääkö ylivieskalaiset johtajastaan, kyllä viitanen oli omiaan!

Äänestä
  • pokki oli poikaa,hiljaa kottisissa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikähän oli todellinen syy että kulttuurituottaja viihtyi Ylivieskassa vain vajaan vuoden ? Ainaki akustiikka uudistui hänen aikanaan paljon .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu