Alistuvaa paria

Anonyymi-ap

Etsin nöyrää paria jotka tykää alistua käyttettäväksi. olen 55 mies tykkään muodokkaista ja rehevistä rouvista.

5

423

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olemme jos kuinkakin kauan,juuri tätä ajatelleet toivoneet,joutua päästä todellisesti otettavaksi,olemme todella halukkaat,alistumaan otettavaksi,kaikenlaisee ,jopa syntisee tuskallisee sexi.
      Tää on ollut,meillä vaimolla tosi kiihkee halu,että saisimme reippaa,sääliä tuntemattoma kaveri tosi töihin, [ jos tämmönen järjestely sopisi että,aviomies
      saisi nähdä kuinka vaimo otetaa käsittelyy. Ilman mitää velvoitteta säälimisiä,tämä on meidän,erityisest vaimo toivomus että saisi kokea rajua toiminta kuinka tyylikkäät jakkupuvut revitää,
      Corsettiliivit tissiliivit,sukkasoljet, kuten nylonsatiinialushousut.
      Vaimo on 162cm noi 69kg tanakka takapylly, isot ovat tissit, ovat reidet tukevat tanakat.Että on varmasti iha n kiihottava nainen kestävä nussittavaksi,otettavaksi vitustaa.
      Olemme M 51v N 48v
      Kun haluja löytyy riskiltä miehetä,joka halua naista ottaa tässä olemme sitä varten.

      • Anonyymi

        Onko teillä kuvia missään että näkis rouvan 😍


      • Anonyymi

        Onko teillä kik. Olisin halukas toteuttamaan toiveenne annan reippaasti kunnon selkäsaunan molemmille että opitte tavoille ja paljon muutakin mitä haluatte.Laittakaa jokin yhteys tieto.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      138
      10722
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5140
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2353
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      108
      2170
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      29
      2053
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1661
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1482
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      29
      1164
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      34
      1123
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      55
      1024
    Aihe