mieheni takapuolen nuolemisesta ja sormeilusta... Mutta kysyisinkin nyt miehiltä, että mitä kaikkea saa/ei saa tehdä?
Kiihotun ihan hirveästi
jeeni
56371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Naiseni ei ko. hommaa tee : (
mutta jos tekisi, niin ainakin kiihoittuneessa tilanteessa (Suihinotto, yhdyntä, runkkaus yms.)
olisi ihan jees, jos sormella hyväilee peräaukkoa, jos ei vastustelua tule, voi työntää pidemmällekin. Nuolemisesta en pysty kommentoimaan, mutta ilomielin kannattaa tehdä, jos toinen ei vastustele (toisaalta kyllä sun pitäisi se aistia jos toinen tykkää...)
Itse tyydytän naistani myös peräaukosta varsinkin silloin kun hän on hyvin kiihoittunut :)
vaimoni ei suostu siihen, mutta saisipa joskus kokea kun nainen hyväille peppuani ja vielä parempaa olisi jos käytössä olisi dildo, naisella olisi strap on dildo ja saisin sitä
Jos minä olisin kyseessä niin saisit tehdä ihan lähes kaikkea mitä keksit ja kyllä kiihoittaa kun nainen hyväilee peppua ja työntää jotain sinne ja esim sosmettaa ja hieroo eturauhasta samalla
Hei kerro minullekin mitä tuo sosmettaminen on? Kuulostaa kivalta! KAIKKI MUKAAN!
kaikkea mikä tuntuu hyvältä!mun vaimo pyys joskus rasvaamaan sormen ja hyväilemään anaalia ja klitorista ja sai tosi kovan orkun!